Pazartesi , 5 Aralık 2022

Bilişim Akademisi USMED Eğitim Programlarıyla Uzaktan Eğitimlerine Başladı

sosyal medya uzmanlığı eğitimi bilişim akademisi

23 Aralık 2013 Pazartesi günü Sosyal Medya Uzmanlığı sertifika programıyla eğitim hayatına başlayan Bilişim Akademisi USMED ile ortak bir program hazırlamıştır. Dersler uzaktan eğitim modeli ile sunulmaktadır. Ne katılımcılar ne de eğitmenler etkileşim konusunda sıkıntı çekmemektedir. Hatta şunu belirtebilirim ki geleneksel eğitimde karşılaşılan sorunlarından biri olan toplum önünde konuşamama sorunu bu eğitim modeliyle tamamen aşılmış gibi görünmektedir.

Derslerde gözlemlediğim kadarıyla şunları söyleyebilirim ki eğitmenler etkileşim kurma odaklı sunumlarını hazırlamakta; katılımcıları teşvik etmektedir. Ayrıca tecrübelerini de bir o kadar paylaşmaktadırlar. Sosyal Medya ile ilgili birçok eğitime katıldığımı göz önüne alırsam bu kadar tecrübesini paylaşan eğitmenler görmediğimi itiraf etmeliyim. Birçok eğitimden sonra “veri analizleri, veri madenciliği, dijital strateji, sosyal crm, satış, tüketici, memnuniyet, sadakat” gibi kelimeler aklımda dolanırken heyecanla eğitimlerden çıktım ama yine birçoğunda kimse bunu “Nasıl?” yapacağımdan bahsetmedi. USMED eğitmenleriyse kendilerinin başından geçen birçok tecrübeyi sizinle bu platformda cömertçe paylaşmaktadırlar.

Ders sonunda ise eğitmen soruları cevapladıktan sonra sunumunu paylaşıp eğitimini bitirmektedir. Eğitmenlerin dışında katılımcılar da kendi tecrübelerini, okudukları kitapları, takip ettikleri kişileri birbirleriyle paylaşarak bilgilerini çoğaltmaktadırlar.

USMED’in çalışmalarını hali hazırda zaten takip ediyordum; ancak ne kadar başarılı ve kaliteli olduklarını bu eğitimle beraber tekrar görmüş oldum. Uzaktan eğitim modeliyle bu tarz eğitimlere ulaşamayan kişilere umut vaadeden Bilişim Akademisi ekibine de teşekkürlerimi sunarım.

Bilişim Akademisi web sitesi: bilisimakademisi.com

uzaktan-sosyal-medya-egitimi

Hakkında Dijital Dünya Habercisi

Sosyal ağlar, web, andorid, kültür, sanat, edebiyat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir