https://juragankomik.com
Perşembe , 30 Mayıs 2024

Bimeks’ten Karadeniz’den Doğu Anadolu’ya Teknoloji Bayramı


Teknoloji perakendeciliği sektörünün güçlü markası Bimeks, Ramazan bayramından önce Erzurum ve Bafra’da açılışlar gerçekleştiriyor.

Tüm yurtta gerçekleştirdiği açılışlarla hızla büyümeye devam eden Bimeks, Ramazanda da büyümesine devam ederek, mağaza sayısını 53’e çıkartıyor. İki gün arayla hem Samsun’un güzel ilçesi Bafra’da, hem de dadaş diyarı Erzurum’da açılış yapacak olan Bimeks Karadeniz’den Doğu Anadolu’ya, son teknolojiyi götürüyor.

Bimeks, Bayramdan 5 gün önce açılacak Bafra mağaza ve bayramdan 3 gün önce açılacak Erzurum mağaza açılışları ile bölge halkına teknolojide en iyi fiyat ve kaliteli hizmeti götürüyor. Teknoloji müşterilerinin her alışverişinde bedava uçuş mili kazanabileceği tek perakende noktası olan Bimeks’in, Erzurum açılışıyla yurt genelinde hizmet verdiği il sayısı 32 olacak. Franchise sistemi yoğun ilgi gören Bimeks’in Bafra ve Erzurum mağazaları da franchising sisteminin üyesi olarak hizmet verecek.

260 metrekare alanda hizmet verecek olan Bafra mağazası Bimeks’in 17. Franchise’ı, Samsun’un ise ikinci Bimeks mağazası olacak.25 Ağustos Perşembe günü Kızılırmak mah. Yaşardoğu cad. No:1/C adresinde saat 09.00’da yapılacak. Açılışa Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar ve Bafra Franchise ortakları Muhammet Öcal, Mustafa Öcal ve Salih Töre katılacak.

Bimeks Erzurum açılışı ise 27 Ağustos Cumartesi günü Orhan Şerifsoy Cad. No:8 adresinde yapılacak.190 metrekare alanda hizmet verecek olan mağazanın açılışı saat 09.00’da gerçekleştirilecek. Açılışa Bimeks Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akgiray, Bimeks Genel Müdürü Arif Bayraktar, Erzurum mağaza franchise ortakları Fatih Bayraktar ve Rüstem Yazıcı katılacak.

Her açılışta olduğu gibi Erzurum ve Bafra açılılarında da pek çok üründe açılış indirimi uygulayacak Bimeks’in kampanya ürünlerinden bazıları şunlardır:

Nokia E63 cep telefonu 449 TL yerine 329 TL,
HP Compaq Mini netbook KDV hariç 319 $ yerine 199 $,
Panasonic 82 Ekran LCD TV 999 TL yerine 699 TL,
HP Deskjet yazıcı, tarayıcı ve fotokopi makinesi KDV hariç 65$ yerine 33$’a satılacak.

Bimeks hakkında
1990 yılında kurulan Türkiye’nin ilk teknoloji marketi BİMEKS bugün 31 şehirde faaliyete geçirdiği 51 mağaza ve 550 çalışanı ile verdiği danışmanlık ve satış sonrası destek hizmetleriyle Türkiye’nin öncü mağazalarından biridir. AVM içinde kurulan ilk teknoloji perakendecisi unvanı alan BİMEKS, Türkiye’de 1997–2007 yılları arasında Türkiye’de son 10 yılın en hızlı büyüyen bilişim şirketidir.

2010 yılı itibariyle kendine özgü franchise sistemi ile büyüme hızına hız katmaya ve yeni projeler, yeni mağazalar ile 21. yılında Türkiye’nin en iyi markası olma yolunda emin adımlarla büyümesini sürdürmeye ve yeni istihdamlar sağlamaya devam edecektir.
BİMEKS’in internetteki perakende noktası www.bimeks.com.tr dir. Internet’teki BİMEKS, geniş ürün yelpazesi, sürekli güncellenen fiyat ve teknik bilgi içeriği ve güvenli çevrimiçi ticaret alt yapısıyla ev veya ofis ortamından süre sınırsız alışveriş yapma imkânı tanımakta; Bimeks’in hizmet farkını sanal ortamda da yaşatıyor.

BİMEKS’in kampanya ve fırsatlarından anında haberdar olmak www.facebook.com/bimeks adresini takip edebilirsiniz.
İletişim: Bimeks Bilgi İşlem ve Dış Ticaret A.Ş
Nuray Artış nartis@bimeks.com.tr 0216 542 62 24

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir