BioShock iPad ve iPhone için App Store’da yayınlandı

BioShock’un iOS için geliştirilmesine bundan aylar önce başlanmıştı. Shooter ve korku tarzı bir oyun olması hedeflenen BioShock oyunu en sonunda tamamlandı ve biraz önce App Store üzerindeki yerini aldı. Oyun şimdi Pad Air, iPad Mini 2, iPad 4, iPhone 5S, iPhone 5C, and iPhone 5 cihaz sahipleri tarafından satın alınabilir ve oynanabilir durumda.

İlk olarak aslında oyunun orjinal versiyonu 2007 yılında PC sürümü olarak çıkış yapmıştı. Tabii, o zaman çıkış yapan oyunun grafik ögeleri çok daha düşük ve kalitesi de aynı oranda yerlerdeydi. Buna rağmen oyun birçok oyuncunun vazgeçilmezleri arasına girmeyi başarabilmişti.

Oyunun iOS sürümünde ise kullanıcılar çok daha kaliteli ve yenilenmiş grafikleri, aynı senaryoyu ve bunun yanı sıra yenilenmiş bölüm ve ses özelliklerini karşısında bulacaklar. Tabii, en önemli detaylardan birisi de oyunun iOS cihazınızda oynayabilecek olmanızdır. 2K Games tarafından satışa sunulan uygulamanın fiyatı ise maalesef kalitesiyle aynı orantıda yüksek nitekim oyunun etiket fiyatı şuanda $14.99. Aynı şekilde oyun boyutu da oldukça yüksek ve tam 1.65 GB kurulum dosyasının büyüklüğü. Yine de farklı bir oyun ve üst seviye bir oyun oynamak istiyorsanız bu bedel belki de ödenebilir veya ilk indirim beklenmeye başlanabilir.

BioShock oyununa App Store üzerinden ulaşmak için tıklayınız.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir