https://juragankomik.com
Çarşamba , 28 Şubat 2024

Bisikletçilere Özel Android Uygulamaları

İki teker ile yolculuğumuz birçoğumuzun eminim ki çok küçük yaşlarında başlamıştır. Bir zamanlar sabah binip akşama kadar üstünden inmek istemediğimiz bisikletlerimiz nedense bize konforsuz geliyor ve arabaları daha konforlu bularak bisikletler yerine ulaşım için arabaları tercih ediyoruz. Fakat herkes sizin gibi değil, hala iki tekere gönül vermiş motosiklet ve bisiklet sevdalıları oldukça fazla. Eğer siz de bunlardan biriyseniz, o zaman aşağıda tanıtacağımız uygulamalara göz atarak bisiklet zevkinizi çok daha yukarılara çekebilirsiniz.

1-Bike Gear Calculator

Aslında uygulama amacını adından belli eden uygulamalardan fakat adından çok daha fazlasını içerisinde barındırıyor. Uygulamayı basitçe tanımlayacak olursak eğer bisikletiniz de yapacağınız bazı modifikasyon işlemleri hakkında size teknik bir şekilde yardımcı oluyor. Örneğin zincir ve dişli değişimlerinin size ne katacağını önceden bilmek gibi. Oldukça kullanışı görünüyor öyle değil mi? Ayrıca istediğiniz rotalarda rahat etmeniz için size ekipman önerisi sunan sistemini de diğer birçok uygulamada bulmanız imkansız.

Bike Gear Calculator

2-Bike Repair

Bisikletiniz varsa eğer belli zaman aralıklarında bisiklet tamircilerine uğramanız da kaçınılmaz demektir. Bu uygulama ise bu uğrama aralıklarını neredeyse hiç sıklığına indirmek için bizlere hizmet ediyor. Uygulama içerisinde yer alan bilgiler ile bisikletinizin tamirini kendiniz yapabilmeniz için size rehberlik yapıyor. Üstelik öyle sadece yazı diliyle de değil! Uygulama ayrıca içerisinde yüksek kalitede çekilmiş rehber görsellerini barındırıyor. Eğer biraz el işçiliğiniz varsa biraz da bu işe merakınız varsa o halde Bike Repair uygulaması tam size göre demektir.

Bike Repair

 

3-Bisiklet ulaşım Haritası

Şayet büyük şehirlerde yaşıyorsanız ya da henüz bisikletçilik işinde çok yeniyseniz Bisiklet Ulaşım Haritası sizlere fazlasıyla yardımcı olabilecek olan uygulamalardan birisi. Uygulama size bisiklet yolları, toplu taşıma noktaları, kiralık bisikletle ve en önemlisi de park etmeniz için tehlikeli noktalar belirtiliyor. Kısacası, bisiklet kullanıcıları için her daim cihazında bulunması gereken bir uygulaması.

Bisikletli Ulaşım Haritası

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir