Pazar , 4 Aralık 2022

Borsa ve Yatırım için Android uygulamaları

Akıllı telefonlar hayatımızı elbette çok daha kolay hale getirdi ve bize muhteşem bir hızı sağladı. Fakat özellikle sürekli olarak anlık takibi gereken yatırım ve Borsa gibi işlemler ile uğraşanların akıllı telefonlar hayatlarının çok daha büyük birer yardımcısı oldu denebilir. Eğer siz de yatırımcılık ve borsa gibi sürekli olarak takibi tutulması gereken bir şeye sahipseniz sizin için önereceğimiz en popüler ve aynı zamanda en kullanışlı Android uygulamaları ilaç niteliğinde olabilir.

1-Yatırımcı

Akbank kullanıcıları için artık sadece bankacılık uygulamaları değil ayrıca yatırımcılık uygulamaları da geliştiriyor. Bunlardan en başarılı örneği de hiç şüphesiz birçok yatırımcının gözdesi olan Yatırımcı uygulamasıdır. Uygulama kişiselleştirilebilir ara yüz ve sayfaların yanı sıra kolayca işlem takibi yapabilme ve kolayca işlem emri verebilme gibi en önemli fonksiyonları içerisinde barındırıyor. Tabii, uygulamanın tamamen ücretsiz olduğunu da ayrıca bir not olarak belirtmek gerek.

2-BorsaCepte

İsminden de yola çıkarak anlayabileceğimiz gibi BorsaCepte ile tüm Borsa işlemleri gerçekten de size sadece cebiniz kadar uzakta kalıyor. Bu uygulama ile Hisse senedi alım satım işlemlerinizi, piyasa haber takibi, IMKB takibi ve daha burada saymadığımız birçok işlevi tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz. Eğer Borsa ile ilgili bir uygulamaya ihtiyacınız varsa mutlaka ilk olarak cihazınızda yer vermeniz gereken uygulamalardan biri de BorsaCepte uygulaması olmalıdır.

3-Finansonline

Tıpkı Akbank gibi yatırımcı ve borsacıları düşünen bir banka da Finans Bank’dır. Finans Bank’ın borsa ve yatırımcılar için hazırlamış olduğu bu uygulama da yine diğer tüm uygulamaların işlevlerine sahip olan ve ayrıca içerisinde makaleler ile rehberlere yer veren en kullanışlı araçlardan birisi. Eğer sürekli olarak Borsa ve piyasaların nabzını tutmak isteyenlerdenseniz Finans Online’ı da deneyecekleriniz listesine alabilirsiniz demektir.

Borsa Ve Yatırım Araçları

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir