Çarşamba , 22 Mart 2023

Bumerang Nedir Nasıl Kullanılır

Ülkemizin en büyük sıkıntılarından biri de tüm blog yazarlarını bir araya toplayacak ve onların gelişimine katkıda bulunmayı sağlayacak olan projelerin eksikliğiydi. Medya kanadı ile ülkemizde uzun yıllardır faaliyette olan Hürriyet’in Bumerang servisi hem Blog yazarlarını geliştirmeyi hem de onlara kazanç sunmayı vaat eden bir sistemdir. Hürriyet Bumerang’a kayıt olmanız için öncelikle içeriği tarafınızdan oluşturulmuş ve yasalara aykırı olmayan içeriklere sahip olmanız gerekiyor.

Tüm bunlar hazırsa Bumerang’ı kullanmak için http://bumerang.hurriyet.com.tr/ adresini ziyaret ederek kayıt olma işleminizi gerçekleştirerek Bumerang dünyasına ilk adımınızı atabilirsiniz. Bumerang’a katıldıktan sonra web siteniz veya blogunuz inceleme ekibi tarafından gerçekleştirilecek olan 24 saat ile 48 saat aralığında bir sürece tabii tutuluyor. Bu süreç içerisinde bloğunuzun, içeriğinizin ve tasarımınızın kalitesi göz önüne alındıktan sonra Bumerang için uygunluk durumu belirlenip size kayıt olmak için kullandığınız mail adresi üzerinden geri dönüş yapılıyor.

Bumerang bu yapmış olduğu inceleme sonucunda sisteme uygunluğunuzu kabul ederse; Bronz, Altın ve Platin üyelik tiplerinden herhangi birine sizi dahil ediyor. Platin üyeliğin avantajı ise hem bir imleme servisi olan hem de diğer blog yazarlarının aktif olarak takip ettiği YazarKafe’ye içerik gönderebilme şanına sahip olmaktır. Yazarkafe sayesinde içeriklerinizi blog yazarı olan ve olmayan çok daha fazla kullanıcıya gönderebileceğiniz gibi ayrıca içeriklerinizin arama motorları tarafından da sevilmesine yardımcı olabilirsiniz.

Bumerang hizmetine kayıt olup, herhangi bir şablona web sitenizde yer verdiğinizde uygun reklam seçenekleri geldiğinde Bumerang sizi haberdar ediyor. Bu reklam tekliflerinin katılım, inceleme ve onay aşamasını tamamladığınızda ise reklam teklifi için ön görülen miktar hesabınıza bakiye olarak yansıtılıyor. Toplamda 50 TL ödeme çıtasını aştığınız taktirde ise kayıt olduğunuz isimle uyuşan bir Türkiye kayıtlı banka hesabına ödemenizi gerçekleştiriyor.

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir