Cuma , 9 Aralık 2022

CamMe otomatik selfie çekme uygulaması (iOS)

Selfie ve Türkçesi ile öz çekim modası aslında bundan yıllar önce çıkmış ve sürüdürülen bir modaydı fakat zamanında sosyal medya olmadığı için günümüzde artık selfie fotoğraflar çok daha büyük bir yankı uyandırdı diyebiliriz. Selfie’yi genellikle ne yaparken çekiyorsunuz orasını bilemeyiz fakat selfie çekmek istediğiniz bazı anlarda size yardımcı olabilecek birinin olmayacağı durumlar da son derece normaldir. Ya da şöyle düşünün, sürekli olarak selfie fotoğraflarınızda ellerinizle kamerayı tutuyor olarak görünmek biraz da sıkıcı değil mi?

CamMe iOS için geliştirilmiş son derece akıllı ve faydalı bir selfie çekim uygulaması. CamMe’nin kullanımı aslında son derece basit, öncelikle kamerayı istediğiniz herhangi bir yere sabitliyorsunuz, tabi bu sırada da CamMe uygulaması açık oluyor, kendinizi selfie yapmaya hazır hissettiğiniz anda ise telefonunuza doğru avuç içinizi kaldırıyorsunuz, telefonunuz size sinyal verdiğinde de elinizi yumruk şekline getiriyorsunuz yalnızca 3 saniye sonra da uygulama selfie fotoğrafınızı çekiyor. Anlayacağınız selfie trendine çok yakın olan ve trend sevenler için CamMe uygulaması tam bir fırsat demek. Tabii, uygulamanın ücretsiz olması da işin diğer güzel yanı.

Uygulamanın tek eksik yanı ise bazen elinizi geç tanıması ve size geç cevap vermesi, eğer bir kaç kişi ile selfie yapmak isterseniz iyisi mi siz yine standart yolları deneyin veya programın çalışma mantığını kavrayana kadar telefonunuzla arkadaşlarınıza hava atmaya çalışmayın.

CamMe uygulamasını indir

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir