Cumartesi , 3 Aralık 2022

Candy Crush Saga’da güvenli şekilde hile yapılabilir mi?

Candy Crush Saga, tıpkı benzeri oyunlar gibi uygulama marketleri içerisinde yerini almasının hemen ardından büyük indirme oranlarına ulaşan sayılı uygulamalardan birisidir. Oyundaki temel amaç sizin de bildiğiniz gibi birleştirme tarzı ile bölümleri geçmek ve en yüksek seviyeye ulaşmak. Tabii, ilk bölümler her ne kadar çok kolay bir şekilde ilerliyor olsa da bölümler ilerlemeye başladıkça işin zorlu tarafları da ortaya çıkmaya başlıyor. Bu seviyeleri çoğu zaman atlamak çok zor olduğu için de kullanıcılar Candy Crush saga oyununda nasıl hile yapabileceklerini merak ediyor. Öncelikle Facebook oyununda pek hile yapmak maalesef mümkün olmuyor. Ancak zaman zaman oyun içerisinde açıkların da meydana geldiğini söyleyebilmek mümkün. Genellikle daha çok akıllı cihazlarda oynanan oyunda hile yapmak ise bazı ekstra uygulamalar ile mümkün.

Candy Crush Saga Hileleri Hakkında Bilgi Alın

Fakat iOS kullanıcıları bu durumda biraz daha şansız kalıyorlar. Android kullanıcıları ise indirdikleri bazı aplikasyonların yardımı ile kolaylıkla oyundaki hile panelini aktif edip, diledikleri hileleri yapabiliyorlar. Tabii, bunun için doğru sürüme sahip olan android uygulamasını da bulup kurmanız gerekiyor.

Uzmanların önerisi ise Google Play içerisinde yer almayan, yani denetlenmemiş olan uygulamaların hiçbirini cihazınıza sokmamanız yönünde. Aksi halde Candy Crush Saga oyunun da hile yapacağım derken bazı kişisel bilgilerinizi de kötü niyetli kullanıcıların eline verebilmek mümkün oluyor. O yüzden iyisi mi, siz siz olun ve daima oyunu kuralları şekillerde oynamaya çalışın. Aksi taktirde son derece basit gibi görünen uygulamalar bile başınıza ciddi iş açabilir. Ayrıca hileli olarak indirime sunulan uygulamalardan da uzak durmayı unutmayın. Daima orijinal kaynaklardan uygulamalara sahip olun.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir