Cuma , 9 Aralık 2022

Cebe Sığacak Profesyonel Fotoğraf Makinası Geliyor!

Panasonic’in yeni fotoğraf makinesi, cebinize profesyonel fotoğraf kalitesini sığdırmayı amaçlıyor!

Panasonic Lumix G serisinin en yeni değiştirilebilir lens sistemli fotoğraf makinesi, kompakt tasarım, dokunmatik ekran ve 0,09 saniye ile hızlı otomatik odaklama gibi özellikleriyle profesyonel fotoğraf kalitesini herkesin cebine sığdırıyor.

Panasonic Lumix G serisinin en yeni üyesi Lumix GX1, ceket cebine sığacak boyuttaki değiştirilebilir lens sistemli bir fotoğraf makinesi ile fotoğrafçılık becerisini bir sonraki seviyeye taşıma imkânı sağlıyor. Şık tasarımlı yeni Lumix GX1, sunduğu yüksek görüntü kalitesi ve sahip olduğu kullanımı kolay özellikler sayesinde hayatın en değerli anlarının karelere sığdırılabilmesini sağlıyor.

Cebinizdeki şıklık

Metalik gri ve siyah renk seçenekleriyle piyasaya sürülecek olan Panasonic Lumix GX1’in klasik bir fotoğraf makinesinin sahip olduğu zarif tasarımı taşıyor. Yalnızca 413 gram ağırlığındaki Lumix GX1 rahat bir tutuşun yanı sıra hem güçlü hem de gösterişli alüminyum şasiye sahip. Böylece kullanıcılar nerede olurlarsa olsunlar kaliteli fotoğraf becerisini sergileyebiliyor.

Yüksek kaliteli ve yaratıcı fotoğrafçılık artık herkes için çok kolay

Panasonic’in Lumix G serisi mikro sistem fotoğraf makineleri fotoğrafçılık becerisini büyük, karmaşık ve ağır DSLR fotoğraf makinesi kullanmak zorunda olmadan ilerletmek isteyenler için iyi seçenekler sunuyor. Panasonic Lumix GX1’in 16.0 megapiksel görüntü sensörü, basçek fotoğraf makinelerindekinden çok daha büyük. Bununla birlikte makinenin sahip olduğu, Otomatik Odaklamayı da içeren sezgisel otomatik çekim modları ve tam kapsamlı gelişmiş özellikler, fotoğrafseverlerin hayatlarında gördükleri her şeyi orijinallerine sadık kalarak kaydetmelerini sağlıyor.

Uyum

Panasonic Lumix G serisi fotoğraf makineleri için 14 adet değiştirilebilir lens arasından seçim yapılabiliyor. Geniş çeşitli lens serisi ile böylece herkes, her ana hazır hale gelebiliyor. Panasonic’in ultra kompakt elektronik power zum X lenslerinden oluşan yeni serisine dahil 14-42mm pancake “X Zum” bunlardan biri. Panasonic’in yeni power zum X lensleri yüksek kaliteli fotoğrafçılığı cebe sığdırma devrimi için ideal özelliklere sahip.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

2 comments

  1. Sony nex 5 hakkında ne dersin düşünüyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir