Cuma , 30 Eylül 2022

Cepfix ile cep telefonları ilk günkü gibi yeni

Cepfix.com cep telefonu tamir servisi sunmaya başladı

Hem profesyonel hem sosyal yaşantımızda akıllı telefonlar yanımızdan ayırmadığımız tek cihaz. Gün boyu elimizden düşmeyen cep telefonları ufak bir kazayla veya yanlış kullanım sonucu bozulabiliyor. Bu durumda fazla zaman almayan, pratik ve akılcı çözümlere ihtiyaç duyuyoruz. İşte tam da bu noktada Cepfix imdadımıza yetişiyor.

Yenilikçi cep telefonu tamiri servisi olan Cepfix, telefonu bozulan mobil cihaz sahiplerine kolayca cep telefonunu tamir ettirme şansı sunuyor. Cepfix’in pratik ve etkili uygulamalarıyla cep telefonunuz ilk günkü yeniliğine kavuşuyor. Peki Cepfix nasıl çalışıyor?

Öncelikle Cepfix.com’a girip telefonunuzun markası, modeli ve arıza nedenini paylaşıp 3 adımda tahmini fiyat alma kolaylığıyla işe başlıyorsunuz.Fiyatı uygun bulmanız halinde sipariş vermenizle birlikte Cepfix ekibi telefonunuzu evinizden gelip alıyor.Bu süre zarfında cep telefonsuz kalmanıza da gönlü razı olmuyor. Yedek telefon olarak verdiği Samsung Galaxy Ace 4 veya iPhone 4 modelini cihazınız tamir edilene kadar kullanma şansına sahipsiniz.

Cepfix, uzman ekipleri tarafından yapılan arıza tespitinin ardından, onayınızla birlikte tamir işlemine başlıyor ve en kısa sürede yepyeni haliyle evinize teslim ediyor.

Cepfix, cihazın açılamaması, pixel hatası, yan buton, ana buton ve kameranın bozulması, kendiliğinden açılıp kapanma, şarj soketi arızası, hafıza kartı, yön sensörü, Touch ID, kulaklık, ses tuşu, sim kart ve kablosuz ağ sorunu gibi arızaları giderirken kırık cam ve cep telefonu ekran tamiri yapabiliyor. Eğer cep telefonu ekranınızda bir problem varsa, Cepfix.com’dan  ekran tamiri konusunda fiyat alıp Cep telefonu ekran fiyatları hakkında fikir edinebilirsiniz.

Cihazınızın durumunu ise size verilen hizmet numarasıyla takip edebiliyorsunuz. Ayrıca tüm sorularınız için 444 74 87’yi arayarak Cepfix müşteri hizmetlerinden bilgi alabiliyorsunuz. Cihazınızın servis bedelini kapıda ödeme şansınız da var. Tercihinize göre kapıda ister kredi kartı ister nakit olarak ödeme yapabilirsiniz.

Cep telefonunuz bozulduğunda fazla zaman harcamadan, kolay ve pratik bir şekilde çözüm bulmak istiyorsanız Cepfix tam size göre. Arızalı telefonunuzu evinizden alıp yerine yenilenmiş bir telefon getiren Cepfix ayrıcalığını siz de yaşayın.

iPhone tamiri hakkında detaylı bilgi ve hizmet fiyatları için Cepfix.com’u ziyaret etmeyi unutmayın.

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir