Perşembe , 8 Aralık 2022

Çocuklara özel geliştirilen otomobil

Çocuğunuzun özel bir otomobili olsun ister misiniz?

Günümüzde hemen hemen her çocuk otomobil kullanmaya, kurcalamaya heveslidir diyebiliriz, Henes adlı geliştirici şirket, bu durumu göz önünde bulundurarak minik boyutlarda fakat oldukça işlevsel bir otomobil geliştirdi. Broon olarak adlandırılan bu otomobil, tamamen çocuklara özel ve güvenli sürüm imkanı sağlamakta.

broon

7-8 yaş çocuklar için geliştirilmiş olan Broon üzerinde 7 inç boyutunda Android tablet yer almakta ki otomobil tablet üzerinden de yönetilebiliyor. Araçta süspansiyondan 3 farklı hız moduna kadar her şeyin bulunduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki bir çocuğun eline hızlı bir otomobil vermek mantık işi değil fakat Broon, standart bir otomobil değil, hız seviyesi güvenlik açısından minimumda tutulan küçük otomobilde 6 adet sensör yer almakta. Bu sayede çocuğunuzun güvenliği maksimumda tutulmuş.

Broon adlı küçük otomobil, tek kişilik koltuğa sahip, cihaz uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilmekte, bunun yanı sıra otomobil uzaktan kumandanın menzilinden çıktığı zaman otomatik olarak duruyor. Lafı fazla uzatmadan sizleri Broon’un tanıtım videosu ile baş başa bırakalım.

http://www.youtube.com/watch?v=YOzmAtc6H_g

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir