Çarşamba , 6 Aralık 2023

Deneyimlerin Gücü Adına: Artisieksisi.Com

 

İnternet dünyası, “kullanıcı etkileşimli” site sayısındaki gözle görülür artışın da katkısıyla bir kartopudan dev bir çığa dönüştü malumumuz. Kullanıcıların sürekli içerik oluşturup, bu içerikleri tartıştıkları; kısacası hatırı sayılır bir “buzz yarattıkları” platformlar internet aleminin lokomatifi halini aldı. İşte Artisieksisi.com da bu kategoriye dahil olan yeni girişimlerden biri.

Özellikle ürün, hizmet, etkinlik gibi “tüketimle ilgili konular”da olmak üzere, hemen her konu ile ilgili kullanıcı deneyimlerini “Artıları / Eksileri” formatına uygun olarak paylaşma temeline dayalı yeni bir girişim Artisieksisi.com

Artisieksisi.Com üyeleri, deneyimleri ile ilgili konu açabiliyor, konu daha önceden açılmış ise konunun altına artı / eksi yorumunu ekleyebiliyor ve diğer üyelerin yaptığı yorumları okuyup, oylayabiliyor.

Artisieksisi.Com, sade ve kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, üyelere kafa karıştırmadan merak ettikleri konu ile ilgili yorumları görüntüleyip kendi yorum ve oylarınızla konuya katkıda bulunurken, zenginleştirilmiş üye profilleri sayesinde diğer üyelerle de sürekli bir etkileşim içinde olabiliyorlar.

Sayıları hızla artan e-ticaret müdavimlerine de rehber olmayı amaçlayan Artisieksisi.Com, ürün ve hizmetlerle ilgili, tarafsız ve kar amacı gütmeyen en sağlıklı yorumları bulabileceğiniz, yorumlar hakkında diğer üyelerle tartışıp etkileşim halinde olabileceğiniz Türkiye’deki tek platform olma özelliği ile de internet kullanıcılarının uğrak yeri haline geleceğe benziyor.

Artisieksisi.Com‘a Facebook ve Twitter sayfalarından da ulaşabilir, en güncel değerlendirmelerden haberdar olabilirsiniz.

Hakkında Güney Mermer

2 comments

  1. Güzel bir projeye benziyor. Girer girmez beni uzun bir süre içerisinde tutmayı başardı. İlk dikkatimi çeken birçok sözlük klonu arasından kendini hem içerik hem tasarım olarak ayrıştırmayı başarması oldu. İnceleme için teşekkürler.

  2. Mehmet Değirmen

    Site çok farklı ve güzel olmuş, pek bir benzerini görmedim lakin sözlük zannetip o formatta yazıların yer almaması gerekir. Sözlük sayısı zaten çok fazla, içerik anlamında fayda sağlarsa, başarılı olabilir. İçerik olarak da biraz süreye ihtiyaçları var gibi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir