Cumartesi , 25 Mart 2023

Derinet Ayakkabı Ümraniye Şubesi Açıldı

 

10 Yıllık tecrübesiyle Ayakkabı ve deri sektöründe adından sıkça söz ettiren e-ticaret kanalını da çok aktif kullanan Derinet, 7. Şubesi Ümraniye’de açıldı.

Alemdağ caddesi üzerinde bulunan Mağaza Ümraniye halkından büyük ilgi gördü. Caddeye canlılık ve renk getiren Derinet’in mağaza açılışına diğer esnaflarda ilgi gösterdi.

Yüzlerce kişinin katıldığı açılışta, iş, medya ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı. Açılış Kurdelasını Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu kesti. Dervişoğlu yaptığı konuşmada Derinet’in Ümraniye ekonomisine canlılık ve enerji getireceğine inandığını öte yandan istihdam sağlayarak Ümraniye halkı İçin katma değer oluşturduğunu, Türkiye’miz için böyle ekonomik faaliyetlerin çok önemli olduğunu belirtti. “Derinet’e Ümraniye’mize hoşgeldiniz demek istiyorum” diyerek sözlerini tamamladı.

Dua ile yapılan açılışa Yazar Mehmet Ali Bulut, Yazar Can Kemal Özer, sanatçı Hasan Kaçan, Yayıncı Hayati Bayrak, İş İnsanı Süleyman Tunç, Medyacı Emrah Doğru, USMED Başkanı Said Ercan, Mali Müşavir Avukat Bülent Turgay Odabaşı, Mali Müşavir Siyasetçi Kadir Gurbetçi gibi isimler katıldı.

Derinet Hakkında

Türkiye’de kaliteli ve %100 deri ayakkabı üzerine mağazalaşmanın eksikliği görülerek yapılan fizibilite çalışmaları, 2009 yılında açılan ilk mağazayla, Derinet markasının hayata geçirilmesini sağladı.

Bugün Pendik Kadın Mağazası, Pendik Erkek Mağazası, Viaport Asia AVM, Fatih, Denizli ve Gebze’de bulunan mağazalarıyla hizmet veren Derinet, yaptığı çalışmalarla mağazalarını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyor.

Hakkında Serdar Bagtir

Niyetin neyse akibetinde odur! #smuzman #sosyalmedya uzmani #müzisyen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir