Pazartesi , 6 Şubat 2023

Dhoom 3 Filmi

Bollywood sineması ürünlerine karşı sempati duyan bir arkadaşınız varsa muhtemelen yakın zaman içerisinde bu film size de en izlenmesi gereken filmlerden birisi olarak önerilmiştir. İşte, bu boşluğu değerlendirip de film seyretmek istiyorsanız ve biraz da Bollywood yapımlarından hoşlanıyorsanız Dhoom 3 sizin için oldukça iyi bir alternatif olabilir.

Bankacılar size ne yapabilir? Kredi kartı ve kredi verebilir bunun yanı sıra da bazı insanların hayatı bankaların elinde ve bankacılar bu insanların hayatını kolaylıkla karartabiliyor. İşte bu filmde de banka yüzünden hayalleri yıkılan ve hayatına son vermek zorunda kalan bir babanın çocuğunun intikamını izliyoruz. Bankacıları babasının tek ölüm sebebi olarak gören bu çocuk ilerde babasının hayatına mal olan bankacılara iyi bir ders vermeyi kafasına koyuyor. Film oldukça ilginç bir yapıya sahip ve artık sanki konsept olarak biraz değişiklik getirilmek istenmiş. Normalde izlediğimiz standart Bollywood filmlerinden biraz daha farklı bir yapım olmuş olsa da dansları ve Hintli müziklerinin içerisinde bolca yer aldığı film tam olarak hala geleneklerinden kopmamış diyebiliriz.

Tabii, bu filmi çekici kılan en kuvvetli özelliklerden birisi de oldukça aksiyon yüklü bir film olması. Belki biraz iddialı olacak ancak Bollywood sinemasında el kadar kaliteli aksiyon yapımı bulabilirseniz, hiç şüphesiz içerisinden en çok vurdu kırdı olan ve etkileyici olanı Dhoom 3 olacaktır. İyi seyirler!

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. 10 numara film, hem güzel bir kapitalizm eleştirisi hem de kardeşliği vurgulayan muhteşem bir film. tavsiye ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir