Cumartesi , 3 Aralık 2022

‘Dokun Ekrana, Gelsin Kasaya’ Uygulaması Pazarlama İletişiminde Fark Yaratıyor

ARTA Tanıtım, ‘Dokun Ekrana, Gelsin Kasaya’  Adlı Patentli ve Ödüllü Uygulamasıyla Pazarlama İletişiminde Fark Yaratıyor.

“Müşteriler kasa önüne konan tablet PC ekranında yer alan ürünlerden birine dokunarak unuttukları ürünü anında sipariş ediyor, sipariş patenli marka temsilcisine SMS ile ulaştıktan sonra saniyeler içinde müşterinin bulunduğu kasaya ulaştırılıyor.”

Arta Tanıtım tarafından hizmete sunulan yepyeni doğrudan pazarlama uygulaması, “Dokun Ekrana, Gelsin Kasaya” ile şirketler, marketlerdeki görünürlüklerini arttırıp aynı anda kasa önlerinde tüketicilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Birçok markanın ilgisini çeken uygulama, en iyi In-Store Medya Kullanımı dalında 2012 Media Cat Felis ödülüne layık görüldü.

Unilever- Algida markası için farklı 20 noktada hayata geçirilen uygulama, tüketicilerden büyük ilgi gördüğü gibi markalara ve perakendecilere ciro artışı olarak destek sağlıyor.

Uygulamayı anlatan Arta Tanıtım Genel Müdürü Kürşat İnal, “Tüketici kasa önünde yer alan ekranda gördüğü ve almayı unuttuğu bir ürünün görseline dokunuyor ve istediği ürün, markanın standında bekleyen patenli marka temsilcisinin cep telefonuna mesaj olarak düşüyor. Marka temsilcisi saniyeler içerisinde tüketicinin kasasına istediği ürünü ulaştırıyor.

Böylece alışveriş yapan kişi almayı unuttuğu ürünü var ise promosyonel fiyatı ile görüp kasa sırasından çıkmadan alma imkanına kavuşuyor.

Algida ile başladığımız bu uygulama hem tüketicilerden hem de firmalardan büyük ilgi görüyor. Patenti Arta Tanıtım’a ait olan “Dokun Ekrana, Gelsin Kasaya” uygulaması ilerleyen günlerde farklı noktalarda yeni markalarla görülebilecek” dedi.

Pek çok markaya alternatif pazarlama olanağı sunan bu uygulama, önümüzdeki günlerde Arta patentiyle birçok noktada alışverişçinin karşısına çıkacak.

Arta Tanıtım Hakkında

Arta Tanıtım promosyonel pazarlama, merchandising hizmetleri, satış noktalarında pazarlama gibi doğrudan pazarlama hizmetleriyle, 2003 yılından bu yana faaliyet göstermektedir.

Müşterilerine ürünler ve konseptlerine özel yaratıcı, sıra dışı projeler üretip, yeni kanal etkinlikleri oluşturan Arta Tanıtım;  konserler, lansmanlar ve roadshowlar da yapmaktadır. Birçok ulusal ve uluslararası markaya, 1 merkez ve 7 bölge ofisi ile ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sertifikası ve SEDEX Belgesi ile hizmet veren doğrudan pazarlama şirketidir.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir