https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

“Doyurucu Bilgi Kaynağı” menuburada.com Açıldı!

“Doyurucu bilgi kaynağı” sloganını kullanan Menuburada.com restoranların güncel menü fiyatları ve iletişim bilgilerini bulabileceğiniz bir web sitesi. Menuburada.com’da her restoranın menüsü, fırsatları, çalışma saatleri, adres ve diğer iletişim bilgileri yer alıyor. Şu anda 1.045 restoranın bulunduğu siteye her hafta 100-150 kadar yeni restoran ekleniyor.

Restoranlara hiçbir komisyon ve ücret olmadan kendi menüleri yayınlama fırsatı veren Menuburada.com’un restoranlardan tek talebi fiziksel olarak bastırdıkları menülerde ve diğer tanıtım kanallarında Menuburada.com’da yer aldıklarına dair bir bilgiyi yayınlamaları oluyor.

Restoranlar menüleri kendi web sitelerinde, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarda yayınlayabiliyorlar. Yeni müşterilere ulaşabiliyorlar. Restoranların en değerli müşteri kazanma aracı olan menülerin daha çok müşteriye ulaşmasına aracı olan Menuburada.com yıl içinde 5.000 restorana çıkmayı hedefliyor.

Menuburada.com 2013 Mart aylarında yayına başladı, yazılım süreciyse kendi içindeki bir ekip tarafından 1 yıllık sürede geliştirildi. Toplam 5 kişilik bir ekip tarafından yönetilen Menuburada.com yakın zamanda mobil uygulamalarını da çıkarmayı planlıyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. güzel yazı teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir