Cumartesi , 26 Kasım 2022

Android Bataryalarına İlaç DU Battery Saver

Batarya problemi konusunda takipçilerimiz için çözüm yollarını güncel olarak paylaşıyoruz. DU Battery Saver bu çözüm yollarından bir tanesi. Android cihazlarda en çok yaşanan problemlerden birisi pil sorunudur. Konuşma esnasında veya boş ekranda bile şarj tüketimi oldukça hızlı gerçekleşir ve hiç istemiyor olsak bile cihaz kapanır.

DU Battery Saver ile bu tür sorunların önüne geçmek bir nebze mümkün. Telefonunuzun veya android işletim sistemli cihazınızın şarj tüketimini azaltarak pil ömrünü uzatan bu uygulamanın farklı özellikleri mevcut. Bu sayede görüşmeleriniz yarıda kesilmeyebilir veya telefonunuzun acil durumlarda lazım olduğunda kapalı bir şekilde durmayabilir.

Bu uygulamanın en işlevsel olduğu cihaz ise root uygulanmış cihazdır. Rootlu yani süperuser özelliğine sahip cihazlarda DU Battery Saver çok daha kullanışlı bir hale gelir. Örnek verecek olursa root uygulanmış cihazınızda DU Battery Saver kurulduğunda arka planda gereksiz çalışan ve şarj tüketen birçok uygulamayı sonlandırabilir ve güç tasarrufu yapabilirsiniz. Eğer sizin de cihazınızda root özelliği bulunuyorsa bu uygulamayı kullanmanızı tavsiye ederiz.

Görüşmelerinizin kesilmesi engellenir, gereksiz pil tüketimi ortadan kalkar, telefonunuzun pili çok daha uzun süre dayanır, film izlerken, müzik dinlerken veya oyun oynarken bir anda kapanan cihazlardan kurtulmuş olursunuz. Sizlerde bu gibi durumlardan sıkıldıysanız, bıktıysanız DU Battery Saver uygulamasını android işletim sistemli cihazınıza ücretsiz olarak indirebilir, pil tasarrufu sağlayarak cihazınızın şarjını çok daha uzun bir süre yettirebilirsiniz. DU Battery uygulamasına android cihazlarınız için bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

2 comments

  1. DU battery saver ‘a alternatif başka program var mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir