Cuma , 12 Ağustos 2022

E-Ticarette Kadın Eli ve Uykucu Bebek

E-ticaret’te kadın girişimcilerin yükselişi

Geçtiğimiz son 10 yıl, internetin büyümesi ile birlikte, internet üzerinden dönen ticaretin de artmasını sağladı. Özellikle son 5 yıldaki büyüme trendi, her sene e-ticaret hacmi bir önceki seneyi katlayarak arttı. Sosyal medyanın hızlı yükselişiyle beraber e-ticaret artık alternatif bir satış kanalı olmaktan çıkarak markaların kendilerini konumlandırmalarında bir zorunluluk halini aldı. Başlangıçta pazardaki boşluğu büyük internet pazar yerleri doldurdu, sosyal medyadaki bu yükseliş, daha tüketici ve bu tüketicilerin ihtiyaçları odaklı niş e-ticaret girişimleri türetti.

Bir taraftan sosyal medya ve e-ticaret yükselirken, teknoloji maliyetlerinin düşmesi ve tüketici satın alma alışkanlıklarının değişimi kadın girişimcilerin e-ticarete girmesine imkan verdi.

%100 Organik ergoPouch kundak ve uyku tulumları Türkiye’de

Bir kadın e-ticaret girişimcisi olan Nihan Öztürk, Uykucubebek.com sitesini kurdu. Avustralya merkezli ödüllü ergoPouch markasının Türkiye distribütörlüğünü alarak annelerin ve bebeklerin en büyük ihtiyacına yanıt vermeye başladı. Avustralya’nın en çok bilinen bebek-çocuk uyku tulumu ve kundak markası ergoPouch, ödüllü ürünleriyle bebeklerin huzurlu ve mutlu bir uyku uyumalarına yardımcı oluyor.

Uykucu Bebek ve Bebek Alanındaki Niş Girişimi

Tüm ürünleri %100 organik pamuk ve bambu ipliklerinden üretilen ergoPouch kundak ve uyku tulumlarının en önemli özellikleri bebek dostu, alerji testlerinden geçmiş, kolay ve pratik kullanımlı, zirai ilaç ve zararlı kimyasal içermeyen özel ürünler olmalarıdır.

Dünya çapında 4 ödül sahibi

Mükemmellik ve kalite alanında 4 ödül sahibi markamız bebeklerin doğumdan itibaren uykuya yönelik tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Bebekleri ve çocukları terlemeden, alerji olmadan, üşümeden huzurla uyuyan anneler de içleri rahat bir şekilde uyuyabilecekler. Organik sertifikalı ergoPouch kundakları ve uyku tulumlarında kullanılan pamuklar hiçbir zirai ilaca ya da kimyasala maruz kalmayan %100 saf organik pamuktan üretilmektedir. Bu özelliğiyle hem bebek cildi hem de çevre dostu ürünler olarak annelerin tercihidir. Yenilikçi kundak tasarımı sayesinde, geleneksel kundaklardaki aşırı sıkı sarmadan dolayı kalça ve omurga gelişimine olan zararlar tümüyle ortadan kalkarken, nefes alan süper esnek bambu kumaş sayesinde bebekler en sıcak havalarda dahi terlemiyor.

Tüm modellerinde kullanılan çift yönlü açılan fermuarı sayesinde geceleri alt değiştirmek için artık bebeğinizi uyandırmak zorunda kalmıyorsunuz. Hatta kundaktaki ya da uyku tulumundaki bebeğinizi kolaylıkla araç koltuğuna bağlayabilirsiniz.

ergopouch-uykucu-bebek

Önce kundak sonra uyku tulumu

ergoPouch’un ödüllü ercoCocoon serisini bebeklerde başlangıçta kundak olarak kullanabiliyorsunuz. Büyüdükçe hareket kabiliyeti artan bebekler yataklarında dönmeye başladıklarında artık kundak kullanmayı bırakmanız gerekir. Bebeğiniz dönmeye başladıktan sonra omuz bölgesindeki çıtçıtları açarak ürünü uyku tulumu olarak kullanabiliyorsunuz.

Her mevsim için farklı TOG seçenekleri

4 mevsim yaşayan ülkemiz için her mevsime uygun tog seçenekleri bulunmaktadır. En sıcak günler için tasarlanan en ince, fermuarsız ultra esnek ve nefes alan bambu airCocoon kundakları ile sıcak yaz geceleri sorun olmaktan artık çok uzak.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir