https://juragankomik.com
Çarşamba , 19 Haziran 2024

Electric Daisy Carnival Tasarım Yarışması

Dünya’nın ilk elektronik müzik festivali olarak bilinen ‘Insomniac Events Electric Daisy Carnival’ (EDC), 8-10 Haziran 2012 tarihleri arasında Las Vegas’ı bir kez daha ele geçirmeye hazırlanırken. büyük boyutlu hız trenleri, modern ışıklandırma tasarımları ve dans müziği yapan eşsiz yetenek listeleri ile bilinen EDC, 2012 yılı için önceki festivallerden daha büyük ve iyi olmayı planlıyor.

EDC’nin 16. Yıl kutlamaları için Insomniac, tüm tasarımcıları EDC’den esinlenerek üretecekleri sanat eserlerinin tişört üzerine basılabilmesi için tasarım yarışmasına davet ediyor.

Kazanan tasarım, Las Vegas’da gerçekleşecek olan EDC turu sırasında, New York, Puerto Rico gibi durakları içeren diğer EDC turları boyunca ve ek olarak Insomniac Events online mağazasında tanıtılacak. Tasarım ayrıca EDC sosyal medya kanalları aracılığıyla tanıtılacak ve kazanan sanatçı seçtiği yere göre Insomniac gösterisine iki VIP bileti, seçkin EDC ürünlerinden oluşan bir paket ve 1000 dolar (usd) para ödülüne sahip olacak.

 

Insomniac

Tasarım yarışmasında Electric Daisy Carnival tarafından seçilecek finale kalan bir sanatçı ve buna ek olarak Twitter ve Facebook hesabı olan herkesin katılabileceği oylamada en yüksek oyu alan bir diğer sanatçı Insomniac gösterisine iki bilet, tasarımlarının EDC Facebook sayfasında yer almasıyla tanınmışlık fırsatı, seçkin EDC ürünlerinden oluşan paket ve 500 dolar (usd) para ödülü kazanacaklar.

Tasarım yarışmaları ile ilgilenen, özgün ve yenilikçi fikirlerini ortaya güvenle koymak isteyen sanatçılar 13 Mayıs 2012 tarihine kadar Türkçe dil desteği olan uluslararası sanatçı plaformu Talenthouse.com’dan tasarım yarışmasına katılabilirler.

Doğrudan tasarım yarışmasının yer aldığı katılım sayfasına ulaşıp tüm ayrıntılara göz atmak için aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz:

http://tlnt.at/IPSLAw

Hakkında Burcu Çetin Bali

talenthouse.com palo alto/california

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir