https://juragankomik.com
Salı , 21 Mayıs 2024

Emeklilik Hayalleri Sosyal Medyaya Taşınıyor

 
Anadolu Hayat Emeklilik’ten Facebook Kampanyası: ‘Emekli Olunca Yapılabilecek En Tatlı 50 Şey’
 
2009 yılında yayına aldığı Facebook ve Twitter sayfaları ile sektörde sosyal medya alanında da bir ilke imza atan Anadolu Hayat Emeklilik şimdi de emekliliğe yönelik hayalleri sosyal medyaya taşıyarak bir ilke daha imza atıyor. Şirketin kurumsal Facebook sayfasında (http://www.facebook.com/anadoluhayatemeklilik) yer alan “Emekli Olunca Yapılabilecek En Tatlı 50 Şey” uygulaması ile kampanyaya katılanlar emekli olduklarında yapmayı hayal ettikleri en tatlı içerikleri paylaşarak, birbirinden güzel hediyelerin sahibi olma şansını yakalıyorlar.
4-13 Temmuz tarihleri arasında paylaşılan emeklilik hayalleri jüri tarafından değerlendirilecek ve her gün seçilecek 5 içerik bir sonraki gün Anadolu Hayat Emeklilik kurumsal Facebook sitesinde “Günün 5’lisi” olarak duyurulacak. Gün sonunda seçilen içeriklerin sahipleri online alışveriş sitesinde kullanılabilecek 25 TL’lik hediye çekinin sahibi olacaklar. On gün boyunca her gün 5 tane olmak üzere seçilecek içerikler kampanya sonunda ‘Emekli Olunca Yapılabilecek En Tatlı 50 Şey’ listesini oluşturacak. Kampanya sonunda bu listeden yine jüri tarafından seçilecek en özgün ve yaratıcı 5 içeriğin sahiplerini ise ödül olarak, kampanya başvurusu sırasında seçtikleri birbirinden güzel hediyeler bekliyor. Söz konusu hediyeler de tıpkı kampanya içerikleri gibi birbirinden farklı ve eğlenceli. Bu hediyeler arasında İstanbul’da Ferrari sürüş keyfinden İstanbul semalarında iki kişilik helikopter turuna, SPA keyfinden 200 TL’lik hediye çeki ile online alışverişe kadar birçok seçenek bulunuyor.
‘Emekli Olunca Yapılabilecek En Tatlı 50 Şey’ kampanyası, katılımcılara hem kampanya süresi boyunca, hem de kampanya sonunda sunulacak hediyelerle hoşça vakit geçirtiyor. Anadolu Hayat Emeklilik yaz aylarında sosyal medyada böyle bir kampanyaya imza atarak tüm katılımcılara sadece keyifli vakit geçirtmekle kalmıyor, aynı zamanda “emeklilik” kavramına vurgu yaparak katılımcıları emeklilikleri için bugünden harekete geçmeye çağırıyor.
 

Anadolu Hayat Emeklilik Hakkında
Bireysel Emeklilik ve Hayat Sigortaları alanlarında hizmet sunan Anadolu Hayat Emeklilik, 1990 yılında “Türkiye’nin ilk hayat sigortası şirketi” olarak kuruldu. Halka açık ilk ve tek emeklilik şirketi olan Anadolu Hayat Emeklilik, Birikimli Hayat Sigortaları ve Bireysel Emeklilik Sistemi ile en büyük fon yaratan şirket olma özelliğini taşıyor. 600 bini aşan katılımcısı ile şirket, sektördeki katılımcı ve emekli sayısı ile liderliğini korumaya devam ediyor. Genel Müdürlüğü İstanbul’da bulunan Şirketin; İstanbul, Ankara, Adana, Bursa, İzmir ve Antalya’da Bölge Müdürlükleri ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde Şubesi bulunuyor. Anadolu Hayat Emeklilik, direkt satış ekibi, 250’ye yakın özel acentesi ve Türkiye İş Bankası, HSBC, Anadolubank, TSKB ve Albaraka’nın toplam bin 750’yi aşan banka şubeleri aracılığıyla hizmet sunuyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir