https://juragankomik.com
Cumartesi , 18 Mayıs 2024

Engelli Sitelere Giriş Programları

Günümüzde bir çok site Türkiye’de engelli siteler arasında yer alıyor, bunun için el ile yapılacak birkaç değişiklik ile bu yasaklı sitelere girmek mümkün ancak daha kolay yöntemler de bulunmakta. Bu yazımızda sizlere engelli sitelere giriş programlarını tanıtacağız. Bu programlardan herhangi biri ile istediğiniz bir engelli siteye giriş yapabilirsiniz ki bu çok basit, tek yapmanız gereken programı kurup çalıştırmak. İşte yasaklı sitelere girmek için en iyi 3 program;

Tor Browser: Bu program internet kullanıcılarının gizli ve güvenli bir şekilde herhangi bir sitede dolaşmasını sağlamasının yanı sıra tamamen ücretsiz bir uygulamadır. Tarayıcınıza herhangi bir eklenti kurmanız gerekmez ki zaten Tor Browser kendi başına bir tarayıcı işlevi görmektedir.

Ücretsiz İndirmek İçin: TIKLA

CyberGhost VPN: İnternet ortamında istediğiniz her siteye girebilmek, bunun yanı sıra aktardığınız her verinin, girdiğiniz her sitenin gizli kalmasını istediğiniz durumlarda, yani tam bir internet hayaleti olmak istediğiniz zamanlarda kullanabileceğiniz en iyi VNP programlarındandır diyebiliriz. SSL şifreleme yöntemi ile çalışan bu program profesyonel bir ağ sağlamaktadır ki ücretli bir yapıya sahiptir. Yasaklı sitelere girmek bu programla çok kolaydır. Deneme sürümünü sizlerle paylaştık, dilerseniz satın alabilirsiniz.

Ücretsiz İndirmek İçin: TIKLA(Deneme Sürümü)

Spotflux: Eğer ücretsiz bir VPN programı alternatifi arıyorsanız Spotflux tam size göre olabilir, oldukça basit bir arayüze sahip Spotflux ile tek tıkla gizliliğinizi sağlayabilir ve engelli sitelere erişebilirsiniz.

Ücretsiz İndirmek İçin: TIKLA

 

 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir