https://juragankomik.com
Pazar , 14 Temmuz 2024

Tag Archives: call of duty

Call of Duty Modern Warfare 4 mü Geliyor?

FPS tarihinin en başarılı oyun serilerinden olan Call of Duty’nin dünya çapında rekorlar kırmış Modern Warfare serisi için, oyun geliştiricileri Infinity Ward’un Facebook sayfasında paylaştığı bir görsel oyun fanlarını heyecanlandırdı. Oyunun en fazla sahiplenilen ve tutulan karakteri olan Captain Price’ın görüntüsünün kullanıldığı paylaşım oyun fanlarını heyecanlandırdı. Post by Call of Duty. Call of Duty serisinin, her yeni oyunu 2006 yılından beri merakla beklenen Modern Warfare serisinin son oyunu Modern Warfare 4 mi oluyor? Oyunun geliştiricisi Infinity Ward’un Facebook sayfasında paylaştığı görsel oyunun fanlarında heyecana sebep oldu. Captain Price’ın görüntüsünün kullanıldığı paylaşımda “Sıkı dur! Captain Price geliyor” yazıyor. Kısa sürede yüzlerce yorum ve paylaşım alan görüntü “Acaba Modern Warfare 4 mi geliyor” sorusunu akla getirdi. Oyun fanları uzun zamandır Modern Warfare 4’ü bekliyordu.

Devamı »

Modern Warfare 3 yine rekor kırdı!

CoD serisinin yeni oyunu, birçok oyunun aylarca yapamadığı şeyi sadece 1 günde yaptı! Oyunseverlerin aylardır dört gözle beklediği Call of Duty serisinin yeni oyunu Modern Warfare 3, serinin diğer oyunlarında olduğu gibi yine rekor kırdı. Modern Warfare 2 satışa sunulduğunda, diğer tüm video oyunlarını geride bırakmıştı. Black Ops, Modern Warfare 2‘nin rekorunu kırarken, aynı durum Modern Warfare 3 için de yaşandı. Satışa sunulduğu ilk gün 6.5 milyon lisanslı kopya satmayı başaran Modern Warfare 3, oyunun dağıtımcısı Activision Blizzard‘a da satışlardan 400 milyon dolar kazandırdı. İşin daha ilginç yanı ise, oyunun şu an için sadece Kuzey Amerika ve İngiltere’de satışa sunulmuş olması. Satış dünya genelinde başladığında bu rakam da katlanarak artacak.

Devamı »

III. Dünya Savaşı: Call of Duty Modern Warfare 3

Call of Duty serisi son yılların en çok beğenilen fps’lerinden biri. özellikle Call of Duty 4 modern warfare ve call of duty modern warfare 2 oyun piyasasını resmen salladı. cod mw2 dünya çapında 1 milyar dolar’dan fazla gelir getirdi activision’a. Activision ekibi geçen seneki black ops rezaletinden sonra şöyle bir silkelenmek ve cebini doldurmak için Call of Duty Modern Warfare 3’ü geliştirdiğini duyurdu. ama ilk iki oyunun aksine bu oyunu, diğer oyunları yapan infinity wards ekibi yapmıyor. ilk iki oyunun bu kadar tutulmasının sebeplerinden biri sağlam çalışan bir ekip olsa gerek. infinity wards ekibi mw2’den sonra activison tarafından kapı dışarı edildi. gerçek sebebini bilmiyoruz. ama dedikodular ekibin ea games’e bilgi sızdırdığı yönünde. neyse asıl konumuza gelelim. Call of duty 4 modern warfare cod serisinin 4. oyunuydu. ilk iki oyun pc’ye 3. oyun ise ps’e çıkmış olan II. dünya savaşı oyunlarıydı. bu oyunlar fps (first person shout) hayranlarınca çok tutuldu, beğenildi. …

Devamı »