Cuma , 12 Ağustos 2022

Everest Everpad Momo20S Tablet İncelemesi

Tabletler, yazının icadında yaşadığı altın çağını tekrar yaşıyor. Zamanın şartlarına göre en üst teknolojilerle hayatımıza giren tabletler, çağımızda bilgisayarlar olarak girdi hayatımıza. Tablet bilgisayar piyasası genişledikçe, birbiri ardına yeni modeller de karşımıza çıkıyor. İşte bunlardan biri olan Everest Everpad MOMO20S test merkezimize ulaştı. Biz de sizler için Everest Everpad MOMO20S’i test ettik. Detaylı incelemeden önce “Everest Everpad MOMO20S” hakkında artı eksi değerlendirmesi yapalım.

Artı Yönü: Everest EverPad Momo 20S uzun batarya ömrü ile dikkat çekerken işlemci performansı standartların üzerine çıkıyor.

Eksi Yönü: Tablette dahili 3G desteğinin olmaması eksi puan vermemize neden olan yönlerden birisi.

Everest Everpad Momo-20S Tablet Video İncelemesi

Everest Everpad MOMO20S, 1.2 GHz çift çekirdekli bir işlemciye sahip. 1 Gb DDR3 Ram, 8 Core PowerVR SGX544MP2 grafik işlemci, 6000 mAh pile sahip. 10.1″ ekran genişliği ve 385 gr ağırlığı ile dikkat çekiyor.

4904_1
Everest Everpad MOMO20S’in en dikkat çeken özelliği, yaptığımız benchmark testinden aldığı yüksek skorlara dayanarak konuşuyorum, işlemcisinin gücü oldu. Fizik motoru testinden aldığı puan, muadillerinin çok önünde. Aynı zamanda, dahili hoparlörün kalitesi de dikkatimizden kaçmadı. Everest Everpad MOMO20S, bataryası ile de dikkat çekiyor. Çok uzun kullanımlara imkan sağlayan Everest Everpad MOMO20S, şarj sorununu ortadan kaldırmış diyebiliriz.

Everest Everpad MOMO20S, GPU ve CPU’su ve Ram’i ile oyun oynama zevkini de üst düzeye çıkarıyor. Titreşimi de oyunların verdiği zevki arttırıyor.

Aynı zamanda HDMI çıkışı da olan ve 3G modemleri ve benzeri USB aygıtlarını tanıma özelliğine sahip Everest Everpad MOMO20S, testlerimizden iyi sonuçlar almış oldu.

Everest Everpad MOMO20S’in ortalama fiyatı 400 TL civarında. Performansını göz önüne aldığımızda Everest Everpad MOMO20S’in fiyat/performans açısından başarılı bir tablet olduğunu söyleyebiliriz.

everest-everpad-momo20s-10-1-1gb-ddr3-16gb-cift-kamera-android-tablet-pc_4904_2
Sonuç olarak, Everest Everpad MOMO20S, pil ömrü, işlemcisi, sunduğu özellikleri ve fiyat/performans başarısı ile bizlerden yüksek notlar aldı. Hızlı işlemcisi, uzun süre dayanan bataryası ile, uzun süreli performans isteyen kullanımlara uygun bir tablet bilgisayar. Sürekli kullanımlarda 10 saate varan internet kullanımı ve yine aynı oranda video izleme oranı ile Everest Everpad MOMO20S’i ellerimizden düşüremeyeceğiz. Ayrıca HDMI çıkışı ile TV ve Projeksiyonlara görüntü gönderebiliyoruz.

Son olarak teknik özelliklerine de bir göz atalım:

everest-tablet-everpad-teknik
ucuzlukcu[1]

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir