Cuma , 12 Ağustos 2022

Everest Rampage KM-R10 Oyuncuların Gözdesi

Bilgisayar oyunları, her ne kadar konsollar yaygınlaşsa da, hala en çok tercih edilen oyunlardır. Bilgisayar oyuncuları ise birçok sektörü teknoloji dünyasına kazandırdılar. İşte bunlardan biri de, oyunculara özel bilgisayar ürünleri oluyor. Test merkezimize gelen Everest Rampage KM-R10 oyun klavye ve mouse seti, bu alanda oldukça söz sahibi olabilecek kapasitede.

Everest Rampage KM-R10’un en dikkat çeken yanı, oyunculara özel üretildiği için, ergonomik yapısı. Uzun süreli kullanımlara uygun olarak tasarlanan Everest Rampage KM-R10 gececiler için de bir şıklığa imza atmış. Klavye ve mouse üzerinde yer alan ledler ile, geceleri oyun oynayan oyunseverler için oldukça ideal bir ürün oluyor. Mouse’da yer alan ışıklandırma mouse’un tekerlek ve kenarlarını aydınlatıyorken, klavye aydınlatması tüm tuşların etrafında ve klavye setinin üstünde yer alarak ışıklandırma yapıyor. Fonksiyon tuşunu kullanarak bu aydınlatmanın rengini de değiştirme şansına sahipsiniz. Ayrıca, mouse’da yer alan “dpi” ayarı ile tek tuşla mouse’umuzun hassasiyetini arttırabiliyoruz. Ayrıca, klavyede yer alan windows lock tuşu da, oyun oynarken yanlışlıkla başlat tuşuna bastığımızda oyunun kapanıp masaüstüne dönmemize engel oluyor.

Mouse’un üzerinde yer alan ekstra tuşlar da yine mouse’u ön plana çıkaran başka bir unsur. Çoğu kullanıcının özellikle internette gezinirken kullanmaya alıştığı ileri geri tuşları mouse’da yer alıyor ve hayatımızı kolaylaştırıyor. Klavyedeki yön tuşlarının ve wasd tuşlarının da özel olarak farklı bir maddeden üretilmesi de bu tuşların ömrünün uzamasına fayda sağlıyor.

Klavye ve mouse setimizin PC bağlantısı USB kablolar üzerinden sağlanıyor. Ayrıca, mouse da optik sistem üzerine kurulu. Böylelikle çoğu zeminde kullanma imkanı da tanıyor.

Everest Rampage KM-R10 piyasada 110 TL ve 130 TL arasında değişen bir fiyata sahip.

Şimdi sizler için hazırladığımız kısa bir tanıtım videosunu sunuyoruz:

 

Galeriye şuradan ulaşabilirsiniz:

[ot-gallery url=”http://www.sosyalmedyahaber.com/gallery/everest-rampage-km-r10-profesyonel-oyuncu-seti/”]

Hakkında SMH MAKALE

One comment

  1. Hem görseli ve kullanışı açısından çok iyi ürün . Tavsiye ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir