Cumartesi , 21 Mayıs 2022

Eyüp’te Sosyal Medya ve Televizyon Konuşulacak

 

Eyüp Belediyesi Kültür sanat etkinliklerinde bu akşam 19: 00’da Sosyal Medya ve Televizyon konuşulacak

Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED Başkanı Said Ercan ve Yazar Zeki Bulduk’un katılacağı söyleşide;

sosyal medya ve televziyon etkileşimi, sosyal medyanın televizyonu nasıl dönüştürdüğü, sosyal medya kullanıcılarının televizona bakışı, ekran bağımlılığı ve sosyal medya televizyon’un insanlığa katkıları konuşulacak

Eyüp kültür sanat editörü Abdullah Yalın Karadağ programı facebook adresinde şöyle duyurdu;

 

“Muhterem hanımefendi ve beyefendiler,

Gündelik yaşamın hayatımız içindeki paydaşlarından biri durumuna gelen beyaz cam’ın yani renklendikçe renklenen(!) televizyonun ve bilgi çağının sınırları kaldırdığı sosyal medya araçlarının enine boyuna ele alındığı söyleşimizde kıymetli kalemler Zeki Bulduk ve Said Ercan ağabeyler konuşmalarıyla zihinimizi aydınlatacaklar. Bekleriz efendim.”

Program saat 19: 00’da Caferağa kültür merkezinde gerçekleşecek

 

Zeki Bulduk Kimdir?

1973 Kırşehir doğumlu olan Zeki Bulduk, İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesini bitirdikten sonra Türkçe öğretmenliğine başladı. Edebiyat serüveni Yedi İklim dergisinde başladı. Şule Yayınlarının Kitap Haber dergisinde aktif rol aldı. Gazetelerin kitap eklerinde kitap tahlil yazıları yazdı. Kırklar edebiyat dergisinde öyküleri yayınlandı. İthaki ve Gendaş Yayınlarında uzun süre musahhihlik yaptı. Samanyolu televizyonu, Marmara FM, Seyr FM medya kuruluşlarında programlar yaptı.

En çok korktuğu şeyi yapıyor; yazıyor. yazmanın savaşlar ve dinlememe çağında daha da önemli olduğunu düşünüyor. Ama, susmanın kainata yapılacak en güzel katkı olduğuna da inanıyor.

Portre yazıları ve modern edebiyatçılara dair yazılarını dunyabizim.com haber kültür sitesinde yayınlıyor. (Yedi İklim Dergisi Sayı 271)

 

Said Ercan Kimdir?

İstanbul Üniversitesi SBF’den mezun oldu. Bir e-dergi ve bir matbu dergi çıkardı, Ortak kitaplar yayımladı. İnteraktif sözlükler alanında uzmanlaştı. 2011 yılında Türkiye’nin sosyal medya haber bloglarından biri olan sosyalmedyahaber.com’u kurdu. 2012 Yılında Uluslararası Sosyal Medya Derneği USMED kurucu başkanı oldu. USMED Akademi kapsamında Çeşitli üniversitelerde Sosyal Medya Eğitimleri verdi. Türkiye’nin bir çok ilinde sosyal medya konferanslarına katıldı, Vatandaş Gazeteciliği, online itibar ve kriz yönetimi, sosyal medya uzmanlığı konusunda makaleler yayınladı. Türkiye’nin ilk uzaktan sosyal medya uzmanlığı eğitimini düzenleyen ekibin içinde yer aldı. Sosyal medya eğitmenliği ile birlikte Kamu ve Özel Çeşitli kurumlara sosyal medya danışmanlığı yapmaya devam etmektedir.

 

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir