Perşembe , 7 Temmuz 2022

Eyvah Eyvah 3 Fragmanı Neden Tartışıldı?

[youtube id=”Uhgjjc7JpXI”]

Ata Demirer’in sevilen filmi Eyvah Eyvah’ın merakla beklenen fragmanı dün yayınlandı. Fragmanı izleyen sosyal medya kullanıcıları istediğini bulmuşa benzemiyor. Sosyal medya kullanıcılarının çok sevdiği Leyla ile Mecnun dizisinin Erdal Bakkal’ı, Cengiz Bozkurt’ta izleyicileri pek heyecanlandırmışa benzemiyor. Fragman hakkında yapılan bazı yorumlar şöyle;

Özgür Şimşek

Fragmanına bakınca, zorlama bir film gibi geldi.

Burcu Kurtuluş

ata demirer için gidilir lakin çok da komedi olmamış :/ boş vakit doldurmalık olmuş…

Burak Asioğlu

sinema çıkışı kedi sahnesi çok komikti diyecek kadar fukaralaşmasak bari.

C Kutluk

fragmanlar genellikle flimin en iyi yerlerinden alınır fragman buysa flimi düşünmek istemiyorum diğer 2 flimin yanına dahi yaklaşamaz.AŞk meşk bitti zor babadan kız alındı fazla bi amacı kalmadı konunun artık bu proje bitirilsin daha güzel projeler bekliyoruz.

Fatih sağlıklı

Serra Yılmaz: Başörtülülerden korkuyorum öcü gibiler. Kelimesinin ardından bu filmde yer aldığı için gitmiyorum gitmek isteyenlere de hatırlatırım.

Serkan Malkoç

Beklediğim gibi çıkmadı hüsran :S

Film fragmanı yayınlandıktan kısa süre sonra tepkiler almaya başlayan Eyvah Eyvah 3 bir sıfır geride başladı. Sosyal medya kullanıcılarının yaptığı olumsuz yorumlar artarken filmin fragmanı tartışma konusu olmaya devam ediyor. Kimi için zoraki kimi için hüsran. Bakalım film yayına girdikten sonra neler olacak.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir