Pazar , 26 Mart 2023

Facebook Kartviziti ile Kartvizitinizi “Sosyal” Yapın

Facebook hayatımızın bir parçası. Günde milyonlarca kişi facebook profile girmeden uyumuyor. Bu bakımdan, Facebook’un bu gücünü ele aldığımızda nasıl bir “manyaklık” olduğunu görebiliriz. Sanal hayatımızı çepeçevre kuşatan bu “sosyal ağ” reel hayatımıza da mutlaka bir etki yapacaktı. İşte burada, daha önce yurtdışında bir firma tarafından hayata geçirilmiş ve ikinci olarak bir Türk firması tarafından sunulmuş Facebook Kartviziti karşımıza çıkıyor. Facebook kartviziti ile kartvizitlerimiz artık daha “sosyal” olacak. Arkadaş ortamlarında “benim Face’im de bu” deyip kartvizitimizi dağıtabileceğiz :)

Facebook Kartviziti Nedir?

Facebook kartviziti, Facebook profilinizi kartvizit haline getirip elle tutulur bir şekle dönüştüren bir sistem. onlinebaski.net adlı Türk firması tarafından bizlere daha ucuz ve hızlı sunulan bu hizmette, Facebook profilimizde izin verdiğimiz uygulama ile, profilimizi istediğimiz gibi bir kartvizit haline getirebiliyoruz. Kapak fotoğrafını, profil fotoğrafını, bilgileri düzenleyip, sanal olan profilinizi gerçek hale dönüştürebilirsiniz.

Bunun için ne yapmalıyım?

onlinebaski.net adresine girip Facebook Kartvizit bölümüne giriyoruz. Burada, profilimizde izin vereceğimiz uygulama neticesinde kartvizitimizi ayarlayıp siparişe hazır hale getiriyoruz ve siparişimizi veriyoruz. İşte bu kadar basit :)

Onlinebaskı.net kurucularına Facebook kartviziti ve bunu sipariş verenler hakkında sorular sorduk. İşte bize verdikleri cevap:

Sitemizi ilk açtığımızda insanların kendi kartvizitlerini tasarlamakla uğraşmayacakları konusunda endişelerimiz vardı fakat kaptan pilottan hafriyat kamyoncusuna; avukattan boyacıya, hemen hemen her meslek gurubundan birçok kişinin kendi kartvizitlerini kendilerinin tasarlamaları ve sipariş vermeleri bizleri çok mutlu etti.

Ayrıca tasarım aracımız kullanılarak sıfırdan tasarlanan bazı kartvizitlerin çok kreatif olması bizleri hayrete düşürüyor. İnsan bu kadar yetenekliyse neden muhasebeciliği seçer? Ve eğlenceli tasarımlar; yeminli manyak, profesyonel erkek arkadaş ve dj’ler Müşterilerimizin yetenekli, tasarlamayı seven ve kendi tasarladıkları kartvizitleri gururla dağıtan insanlar olduğunu düşünüyoruz.
Verilere baktığımızda siparişi verilen kartvizitlerin kullanıcı tarafından tasarlanma süresi 15 dk ile 1 saat arasında değişiyor. Siparişlerin %50’si İstanbul dışından, %40’ı küçük şehirlerden geliyor. Dönüşüm oranımız %2 ve dönüşümler 60% oranında ilk ziyarette gerçekleşiyor, bu oran içindeki kullanıcılar siteyi ziyaret ediyor, üye oluyor, tasarımlarını yapıyor ve aynı gün içinde sipariş veriyorlar, biz de aynı gün basıp adrese kargoluyoruz.(Acil Üretim Siparişler)

Facebook Kartviziti kısaca bu işte. Hadi bakalım, bütün profiller cebe! :)

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir