Çarşamba , 27 Eylül 2023

Facebook Paper Nedir Nasıl Kullanılır

Facebook Paper Nedir?

Facebook, sadece bir sosyal ağ olarak var olmak istemiyor ve sürekli daha farklı alternatif hizmetler ile internet kullanıcılarının karşısına çıkıyor. Facebook Paper’da Facebook’un bu girişimlerinden yalnızca biri. Facebook Paper uygulaması internet kullanıcılarının kendilerine has gelişmiş bir internet gazatesi meydana getirmesine yardımcı oluyor. Böylece Facebook internet üzerinden haber okumayı ve izlemeyi daha keyifli ve ulaşılabilir bir hale getiriyor.

Facebook Paper Nasıl Kullanılır?

Facebook Paper şuan için hala deneme süreci içerisinde hayatına devam ediyor. İlk olarak iOS işletim sistemine sahip olan iPhone ve iPad cihazlar içerisinde denenmesinin uygun olunduğuna karar verilen uygulama yalnızca ABD’nin App Store’u içerisinde yer alıyor. Türkiye kullanıcıları normal Türkiye App Store mağazası ile maalesef şuan için bu uygulamaya erişemiyor.

Uygulama sizin kendi ilgi alanlarınızı da göz önünde bulundurarak kendinize uygun bir gazete bülteni hazırlamanıza yardımcı oluyor. Renkli bir profil ile meydana getirilen bir nevi online gazetelik uygulaması olan Facebook Paper bu konuda çok farklı ve yaratıcı bir tasarım denemesi ile kullanıcılarının karşısına çıktı. Türkiye kullanıcılarına ve diğer dünya kullanıcılarına Facebook Paper’ın ne zaman sunulduğu ise henüz bilinmiyor.

Facebook Paper Türkiye için yayınlandığında bunun için size ayrı bir içerik daha yayınlayacağımızı sakın unutmayın ve bizi takip etmeye devam edin.

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir