https://juragankomik.com
Çarşamba , 19 Haziran 2024

Feedly Nedir Nasıl Kullanılır

Feedly Nedir?

Feedly RSS kaynaklarından faydalanarak istediğiniz tüm web servislerini tek bir yerden anlık olarak takip etmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Feedly sayesinde her gün onlarca web sitesini ziyaret etmek yerine tek bir web sitesini ziyaret ederek tüm web sitelerinin içeriklerinin özetlerini görebilir ve ilgi çekici içerikler yakaladığınızda o içeriğe yönelebilirsiniz.

Feedly Nasıl Kullanılır?

Feedly’i dilerseniz Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip olan mobil cihaz ve tabletlerinizden dilerseniz de web sürümü üzerinden kullanmaya başlayabilirsiniz. Feedly’e özel bir e-posta adresi ile kayıt olabileceğiniz gibi dilerseniz Facebook hesabınızı kullanarak da kayıt işlemiyle uğraşmanıza gerek kalmadan sisteme giriş yapabilirsiniz. Feedly içerisinde kendinize has kategoriler oluşturduktan sonra sıklıkla takip ettiğiniz web sitelerini arama butonu yardımı ile bulup Feedly’e ekleyebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Google Chrome gibi tarayıcılar için hazırlanmış olan Feedly eklentisini de tarayıcınıza dahil ederek kolayca yeni web sitelerini Feedly hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Feedly’e web sitelerini ekledikten sonra Feedly sizin için o web sitelerindeki en yeni içerikleri otomatik olarak hesabınıza çekecektir. Siz de tek bir yerden istediğiniz içeriklere göz gezdirebilir ve ilgi çekici bulduğunuz içerikleri hemen içerik sayfasına giderek inceleyebilirsiniz. Böylece tek bir yerden takip ettiğiniz yüzlerce web sitesinin dahi içeriklerini kolaylıkla takip edilebilir hale getirebilirsiniz.

Dilerseniz daha sonra okumak istediğiniz içerikleri de yine Feedly sayesinde arşive ekleyebilirsiniz. Feedly tüm bunların yanı sıra popüler web sitelerini keşfetmek için de özel bir alanı sizlere sunuyor. Bbulut sunucular aracılığı ile çalıştığı için Feedly hesabınıza her nereden girerseniz girin düzeniniz ve kategori içerisindeki içerikleriniz ise hep sizi bekliyor.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir