Perşembe , 28 Eylül 2023

Fener’e Sosyal Medya Yasağı

Sosyal medya yasağı!

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim’in twitter’daki bir yorumu üzerine seviyesi düşen tartışmalara futbolcuve kulüp çalışanlarının katılması Aykut Kocaman’ı rahatsız etti. Fenerbahçe’nin teknik patronu derbiye yönelik yorum yasağı getirdi

Fenerbahçe, Ankaragücü maçına hazırlanması gerekirken, bir hafta sonraki Galatasaray derbisinin gündeme oturması ve özellikle sosyal medya aracılığı ile kulübün çalışanları ile futbolcularının dahil olduğu tartışmalara Teknik Direktör Aykut Kocaman’dan sert tavır geldi.
Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Buse Terim’in Twitter’daki “Fener’i Ateş bastı” yorumu üzerine seviyesi düşen tartışmalara futbol takımının da katılması Kocaman’ı rahatsız etti. İnternet üzerinden, özellikle de Galatasaray maçına dönük yorum yapmayı, tartışmaya girmeyi yasaklayan sarı-lacivertli ekibin hocası, bazı çalışanları da sert biçimde uyardı.
Fenerbahçe’nin sıradaki Ankaragücü maçını kazanabilmesi için bu karşılaşmaya yoğunlaşmaları gerektiğini bildiren Aykut Kocaman, ancak takımdaki futbolcuların ve çalışanların dahi, Galatasaray maçına odaklanmalarını ve Galatasaraylı taraftarlarla ağız dalaşına girmelerini tepkiyle karşıladı.
İlgili ilgisiz herkesin maça dönük yorum yaparak ortamı gerdiğine dikkat çeken Kocaman, bu konuda duyarlı davranmayan futbolcu ya da antrenör ve çalışanların tersine davranması halinde yaptırım uygulayacağını duyurdu.
Galatasaray derbisinin camia açısından önemli olduğunu ancak ligin bu karşılaşmayla bitmeyeceğini hatırlatan Kocaman, gereksiz beyanatlarla ezeli dostluğa gölge düşürülmemesini, herkesin sorumlu davranmasını istedi.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir