https://juragankomik.com
Perşembe , 20 Haziran 2024

Fırsatlarla Yaşayanlar için Fırsanya

“Fırsatlarla Yaşıyorum” sloganı ile yayın hayatına başlayan fırsanya fırsat sitesi,
 2011’e damga vuran tüm Grup Fırsat Alışveriş sitelerinin fırsatlarını tek site altında bulunduruyor,
rakiplerinden farklı olarak bir çok yenilikçi özelliğe sahip;
    Son günlerde 2 yeni özelliğini de duyuran FIRSANYA fırsatların sunumunda her gün daha fazla sadık kullanıcıya sahip olmaya devam ediyor.
Yaptığımız araştırmada kullanıcıların sitede bir hayli vakit geçirdiğini gözlemledik. 
Kullanım kolaylığı ile size gün içinde yaşadığınız stresi istediğiniz fırsatı hızlı bir şekilde elde ederek kendinize zaman ayırmanızı sağlıyor.  Ayrıca müşterilerine CANLI DESTEK hizmeti de sunuyor.
    FIRSANYA, öğrendiğimiz kadarı ile 2012 ocak ayında sistemde  yapay zeka içeren özelliklerini yayına alacak bu özellik ile grup alışveriş sektöründe aggregator’e farklı bir bakış açısı getirerek sektöre yön vereceğini düşünüyoruz.
    Fırsanya’da şuan 4481 aktif fırsat yer alıyor.
Fırsanya sitesine www.firsanya.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

One comment

  1. http://www.digifoni.com

    Digifoni, güçlü tedarik altyapısıyla hergün kaliteli, uygun fiyatlı yeni fırsat ürünlerini, genç ve dinamik ekibiyle en iyi kampanyalarla, hızlı ve güvenli bir şekilde sizlere sunmak amacıyla kurulmuştur.

    Digifoni.com bir “Meksim Pazarlama Ticaret Limited Şirketi” iştirakidir. “Meksim Pazarlama Ticaret Limited Şirketi” İzmir merkezli, Ege Bölgesi’ nde elektrikli ev aletleri, bebek ve çocuk ürünleri, bilgisayar, televizyon, telefon, beyaz eşya,klima, oyun, oyuncak, kozmetik vb. çok çeşitli ürün kategorilerindeki geniş ürün yelpazesiyle, birçok markanın bölge bayii, yetkili satıcısı, bayii, tedarikçisi olarak, AVM lere, zincir market/mağazalara, perakende mağazalara ve birçok e-ticaret sitesine toptan ürün tedarik eden bir firmadır.Ayrıca dijital.com adlı internet sitesinden, tüketicilere perakende olarak, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunmaktadır.

    Fırsatlarımız, sınırlı süreli ve sınırlı stoklu olduğundan, e-bültenimize kayıt olmanızı ve Digifoni yi hergün takip etmenizi öneririz. Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için, istek ve önerilerinizi bizimle paylaşmanızı, rica ederiz.

    Bilgi için : destek@digifoni.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir