Cumartesi , 3 Aralık 2022

Fotoğrafınız sadece bir kaç saniyede elinizde

Prynt ile fotoğraf albümü yapmak çok kolay

Geçmişe dönüp baktığımızda çekmecelerimizde sakladığımız o fotoğraf albümlerimizde harika anılarımızı bulabiliyor, günümüzde ise tüm fotoğraflar dijital ortamlarda tutuluyor, en ufak bir hatada tüm fotoğraflarınız silinebiliyor. Prynt olarak adlandırılan bir cihaz bu sorunu tamamen çözüm getirmiş gibi gözüküyor. Akıllı telefonunuzda kılıf olarak kullanabileceğiniz bu cihaz sayesinde çektiğiniz fotoğrafları anında basabiliyorsunuz.

Prynt içerisindeki küçük kağıtlara baskı yapabiliyor, bunun için akıllı telefonunuz ile Bluetooth yoluyla bağlanan Prynt, çektiğiniz fotoğrafı bir kaç parmak hareketinden sonra saniyeler içerisinde kağıda geçirebiliyor. Eğer fotoğraf albümü hazırlamayı seviyorsanız veya dijital ortama pek güvenmiyorsanız Prynt tam size göre olabilir.

Prynt (2)

Fotoğraf basabilen telefon kılıfı Prynt, şuanda Android ve iOS platformunda sorunsuz olarak çalışabiliyor, tek parça olarak satılan Prynt, küçük yapısı ile sürekli yanınızda, çantanızda taşımanıza olanak sağlıyor. Sadece gözle değil, çektiğiniz fotoğrafları elinizde tutmak istiyorsanız, Prynt çözüm yolu olabilir. Prynt, siyah, beyaz, pembe ve mavi renk seçenekleri ile satışa sunulacak. Gelişmeler, yeni haberler için takipte kalınız.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

One comment

  1. Gercekten cok iyi dusunulmus bir urun cunku fotografciya gidip cikartmak vs vakit alan seyler dijital ortamdada verilerimiz kaybola biliyor tamam geri getirebiliyorlar cogu ama ugrasmaktan sa prynt tercih edilebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir