Cuma , 27 Mayıs 2022

Sporcular İçin Galaxy Gear Fit Tanıtıldı!

Teknoloji devi Samsung, Unpacked kapsamında yeniliklerini bugün duyurdu. Duyurduğu yeniliklerden bir diğeri ise spor alanı için olan egzersiz bilekliği Galaxy Gear Fit beklenmeyen bir sürpriz yaparak tanıtılan bu cihaz sporseverler için vazgeçilmez bir cihaz olacak gibi duruyor.

 

Tam olarak sporcular için tasarlanmış olan bu cihaz spor yapan insanları daha fazla koşmaları için resmen teşvik ediyor. Samsung’un yeni cihazı Galaxy Fit;  adım sayar, kalp hızı, uyku monitörü gibi spor açısından büyük önem taşıyan sensörler barındırıyor. Klasik olarak bulunan kronometre, zamanlayıcı gibi özelliklerine ek olarak sunulan SMS, arama, e-posta ve üçüncü taraf uygulamalar için de bildirim desteği Samsung tarafından kullanıcılara sunuluyor. 432 x 128 piksel çözünürlüğünde kavisli AMOLED ekrana sahip olan Galaxy Fit 1.84 inç ekrana sahip. 210mAh  kapasiteli pil, Bluetooth 4.0 LE bağlantısı, ivmeölçer ve jiroskop gibi özellikleride içinde barındırıyor.

Kayışı değiştirilebilen, suya ve toza dayanıklı, portakal, siyah, gri renk seçenekleriyle Nisan ayı itibariyle satışa sunulacağı açıklandı.

Hakkında Murat Uz

Ağırlıklı Olarak Teknolojik İçerik Ve Fotoğrafa İlgisi Bulunan Yazar, Mobil Cihazlar, PC'ler Ve Teknoloji Lansmanlarını Sıkı Bir Şekilde Takip Etmekte, Teknolojinin Farklı Mecralarında Haber Ve Makaleler Yazmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir