Cumartesi , 28 Mayıs 2022

Galaxy Note 4 ve Xperia Z3 kısa süre sonra tanıtılacak

Tüm akıllı telefon ve teknoloji takipçilerinin merakla beklediği IFA 2014 etkinliği artık başladı sayılır, yarından itibaren de birçok marka IFA’nın sahnesinde tanıtım etkinliklerini gerçekleştirecek ve günlerdir üzerine yazıp çizdiğimiz telefonların hem genel bilgileri hem de teknik bilgileri basın mensupları ile paylaşılacak, tabii dolayısıyla siz de artık merakla beklenen bu cihazların özelliklerinin neler olacağı hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz. IFA’nın en kalabalık günü yarın ve bir sonraki gün olacak.

Bu iki gün içerisinde sadece sızıntıları ile gördüğümüz cihazların orijinalleri karşımıza geçecek ve cihazlar ile ilgili tanıtım bültenleri gerçekleştirilecek. Tabii, IFA etkinliğinde en çok iki farklı model dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor. Bunlardan birisi uzunca bir süredir beklediğimiz Sony Xperia Z3 özellikle bu sefer Sony su geçirmezlik konusunda muhtemelen büyük yenilikler ile kullanıcılarının karşısına çıkarak üst bir teknolojiyi bizlere sunacak.

En çok merak edilen diğer model ise Samsung’un Galaxy Note Phablet cihaz serisinin başına gelecek yeni amiral gemisi modeli yani dolayısıyla Samsung Galaxy Note 4 olacak.  Etkinlik ile tanıtılacak olan Samsung’un Note 4’ünü de böylece en sonunda sızıntılarından ziyade daha gerçekçi bilgileri ile inceleme fırsatına sahip olabileceğiz.

Peki, ya sizleri bu iki cihaz arasından hangisi heyecanlandırıyor ve IFA etkinliğinde gelecek cihazlar kullanıcıların gerçekten beklediğine değecek özellikleri içerisinde barındırıyor olabilir mi?

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir