Pazar , 26 Mart 2023

Gençleşen Türkiye Projesi

  Uzunca çalışmalar sonucu ortaya çıkan ”Gençleşen Türkiye” programı  22 Eylül tarihinde genclesenturkiye.com adresinden canlı olarak yayınladı. İlk konuğu  Meclis’in en genç vekili İstanbul Milletvekili Sn.Bilal Macit oldu. Yayın tarihine iki gün kala twitter üzerinden duyurulmaya çalışılan proje ve canlı yayın tarihi tahminlerin üzerinde bir sonuç ile 2000’e yakın  izleyici kitlesine ulaşmıştır.

 ”Gençleşen Türkiye” Gençlerin bir sonraki güne teminat olmaları yerine bugüne sahip olduklarına gösterge olmak amacı ile yola çıkmıştır. Bu nokta da güncel konulara duyarlı ve ayrım yapmaksızın; iş dünyası, sanat, siyaset, kültür, spor gibi alanlar da başarılı isimler ile gençleri bir araya getirerek soru işaretlerini ortadan kaldırabilmek, bugünü konuşabilmek ve fikirlerini paylaşabilecekleri fayda zemini oluşturmak temellerine oturtulmuştur. Eleştirilere çözümün de eklenerek konuşulabildiği ve bu sayede gençlerin sadece tepki refleksi olamadığını da ortaya koymayı amaçlayan ”Gençleşen Türkiye” programı, Türkiye’nin ”yarın”a dair bütün hedeflerini bugünün gençlerinin gerçekleştireceğini kimsenin unutmaması için yayın hayatına resmi  web adresi ve eş zamanlı facebook’da ki sayfası üzerinden etkili konukları eşliğinde canlı yayınlanacak programlar ile devam edecektir.

 ”Gençleşen Türkiye” projesinin en büyük özelliği ise sosyal medyayı ve twitter aktif olarak kullanıp canlı yayınla anında ve öncesinde programa genç arkadaşlarımızın katılımını sağlamasıdır. twitter.com/GenclesenTR hesabından takip edebilirsiniz.

  ”Gençleşen Türkiye”  benim de içinde bulunduğum,toplam beş kişilik genç bir ekip tarafından hayata geçirilmiştir. Bir kısmımız üniversite son sınıf öğrencisi bir kısmımız ise yeni mezunuz. Her konu da iletişime geçebilmek için bilgi@genclesenturkiye.com e-mail adresimizi kullanabilir, ekibimiz ile iletişime geçerek  her türlü görüş ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir