Pazar , 2 Nisan 2023

General Mobile Discovery 2

Dışarı çıktığınızda, herhangi bir yerde oturduğunuzda birinin elinde General Mobile Discovery markalı bir telefon görmek alışılagelir görüntülerden biri olmaya başladı, hem ucuzluğu hem de sunduğu performans ile telefon dünyasında General Mobile Discovery, en iyi telefonlardan biri olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal medyada oldukça çok konuşulan, hem iyi hem de kötü yorumlar alan General Mobile Discovery, önümüzdeki aylarda yeni bir modeliyle karşımıza çıkacak. Şuanda Las Vegas’da düzenlenen CES 2014 fuarında tanıtılan General Mobile Discovery 2, fuardan çıktığında gerekli denetim aşamalarını geçtikten sonra seri üretime geçilerek Türkiye’de satılmaya başlanacak.

General Mobile Discovery ülkemizde çok duyulan isimlerden birisi olmayı başarmıştı, tam bir fiyat performans telefonu olan General Mobile Discovery, 2. Telefonuyla önümüzdeki aylarda karşımıza çıkmayı hedefliyor. Bunun yanı sıra telefonda eskisine kıyasla çok daha kaliteli özellikler bulunmakta, farklı marka ve güçlendirilmiş bir işlemci, daha iyi bir kamera, daha büyük bir ekrana sahip bu model, ülkemizde yine uygun bir fiyat üzerinden satışa sunulacak olup yine bir fiyat&performans ürünü olarak karşımıza çıkacak.

General Mobile temsilcisinden yapılan açıklamalara göre, marka telefon üretimini yılda 1 veya 2 yeni ürün sunacak olup, çıkardığı telefonlara odaklanarak sürekli yeni güncellemeler sunacak. Özellikle kullanıcılar tarafından oldukça merak edilen konulardan birisi ise General Mobile Discovery’ye Android Kitkat 4.4 güncellemesinin gelip gelmeyeceğiydi, General Mobile temsilcisinin yaptığı açıklamaya göre şuanda telefon için Android 4.4 deneme ve geliştirme aşamasında, yani ilk telefon için güncelleme önümüzdeki günlerde gelebilir. General Mobile Discovery 2 ise sosyal medyada tekrar ses getirecek özelliklere, fiyata sahip olacak gibi gözüküyor.

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir