https://juragankomik.com
Cumartesi , 13 Nisan 2024

Gökyüzü Koleji Eğitime Yön Veriyor

Gökyüzü Eğitim Kurumları, aile odaklı – çocuk merkezli eğitim anlayışıyla öğrencilerini yeteneklerine göre eğitip çağın ötesine hazırlamak misyonuyla 1997 yılında eğitimci, akademisyen ve sanatçı kişiliğe sahip olan Dr. Hüseyin Emin ÖZTÜRK öncülüğünde; İstanbul ve Türkiye’de örnek gösterilecek bir özel okul kurma hayali ve idealiyle kurulmuştur.

Gökyüzü Eğitim Kurumları yaklaşık 5000 m2 arsa üzerine, depreme dayanıklı, 50’ ye yakın dersliği, bilim laboratuarları, yetenek araştırma merkezi, duygu eğitim merkezi, akıllı sınıfları, çağdaş kütüphanesi, adalar manzaralı yemekhanesi, yüzme havuzu, kapalı spor salonu, çok amaçlı salonu, açık futbol, voleybol ve basketbol sahaları, çocuk oyun parkı, açık hava sınıfı ve yeşil alanları ile içinde bulunduğu modern eğitim yerleşkesinde 22 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.

Türkiye’ nin ilk patentli Yetenek Araştırma Merkezi’ ni (GÖK-YAM) ve Duygu Eğitim Merkezi (GÖK-DEM)’ ni hayata geçirerek hem Türkiye’ deki diğer eğitim kurumlarına örnek olmuş hem de öğrencileri yeteneklerine göre eğiterek, sosyal zeka gelişimini sağlamış toplumsal fayda üretmiştir.

Gökyüzü Eğitim Kurumları, yabancı dil eğitimi ile öğrencilere dünya’ nın kapısı aralanıyor, bilişim eğitimi ile gelecek’ e ışık oluyor, değerler eğitimi ile milli ve manevi farkındalığı sağlıyor ‘’İYİ İNSAN’’ lar yetiştiriyor, spor eğitimi ile ruhen ve bedenen sağlıklı öğrenciler yetiştiriyor, sanat eğitimi ile her çağ da hür düşünceler ortaya çıkarıyor.

Okul bir rekora imza atarak Üniversite ve Liseye giriş sınavlarında %100 başarıyla adından söz ettiriyor.

Çeyrek asırlık tecrübesiyle Gökyüzü Kolejleri ‘’Yıldızlar Gökyüzünde Parlar’’ sloganında olduğu gibi yıldızlar çıkartmaya, ülkemiz için değer üretmeye, eğitimin çıtasını yükseltmeye devam ediyor.

Kolej hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki adreslerden kolayca ulaşılabilir

Web Sitesi: gokyuzu.com.tr

İnstagram: instagram.com/gokyuzukoleji

Twitter: twitter.com/gokyuzukoleji

Tel: 444 70 88

 

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir