Perşembe , 6 Ekim 2022

Gold’da Bonus’a özel 6 taksit fırsatı

Türkiye’nin önde gelen teknoloji marketlerinden biri olan Gold’da avantajlı bir şekilde alışveriş yapmaya ne dersiniz? Bunun için tek ihtiyacınız bir Bonus kredi kartı sahibi olmak. Garanti Bonus’un Gold’a özel kampanyası ile Gold mağazalarında 6 taksitle alışveriş yapma imkanınız var.

Bu kampanya kapsamında, Gold mağazalarından yapacağınız telekomünikasyon ürünleri dışındaki tüm alışverişlerinizde 6 taksit fırsatından yararlanabiliyorsunuz.  Gold Bonus kampanyası, 31 Ekim 2015 tarihine kadar Bonus kredi kartı ile yapılan alışverişlerinizde geçerli oluyor. Kampanyadan faydalanabilmek için taksitli harcamanın Garanti POS’larından yapılması gerekli.


Garanti Bonus, Miles&Smiles, American Express, Deniz Bonus, TEB Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy, Burgan Bonus, ABank Bonus, Tekstilbank Bonus, Fibabanka Bonus, Garanti Ticari kartlar ve PTT Bonus kartları kampanyadan yararlanabilirken Altın Bonus kartları kampanyaya dahil olmuyor.  Bonus Genç ve Bonus Flexi kartlara ise en fazla 3 taksit yapılabiliyor.

Bonus, sunduğu özel avantajlar kadar finansal çözümleriyle de adından söz ettiriyor. Bunlardan biri de kredi kartı işlem erteleme özelliği. Bu ay yaptığınız tüm peşin harcamaları bir sonraki ay ödeme ihtiyacı hissettiğiniz durumlarda, Bonus’un işlem erteleme özelliğinden faydalanabilirsiniz.   Bunun için işlemleriniz henüz ekstrelenmeden bankanıza başvurmanız yeterli.

İşlem erteleme hizmeti sayesinde, sizin isteğinize bağlı olarak ödemeleriniz 1, 2 ve 3 ay kadar ertelenebilir. Bu hizmet dahilinde ertelenen tutar üzerinden aylık olarak %2.02 faiz uygulanır. Bu işlem Bonus kredi kartları ile yapılan 50 TL ve üzeri peşin alışverişlerde geçerli olup telekomünikasyon, yemek, gıda ve akaryakıt harcamalarında uygulanmamaktadır. İşlem erteleme özelliği sayesinde harcamalarınızı bütçenizi zorlamadan, daha rahat bir şekilde ödeme imkanına sahip olursunuz.

İşlem ertele talebinin alınabilmesi için ekstrenin henüz kesilmemiş olması gerekir. Ekstre kesildikten sonra yapılan harcamalar erteleme işlemine dahil olmaz. Aynı hesap kesim tarihinde yapılan alışverişler için de erteleme işlemi yapılamaz. İşlem Taksitlendir özelliği ile taksitlendirilmiş harcamalar da işlem erteleme hizmetinden faydalanamaz.

İşlem ertele özelliğinden yararlanmak için sadece asıl kart sahibi olmanız gerekmiyor. Ek kart sahibi olarak da bu özellikten faydalanabilirsiniz. Asıl kartın cep telefonundan yapacağınız SMS talebiyle işlemlerinizi erteletebilirsiniz. Nakit çekimler, para transferleri, sigorta ve vergi ödemelerinde erteleme yapmanız mümkün değildir.

Bonus’un kullanıcılarına özel sunduğu avantajlı kampanyalarından ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için Bonus.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

 

Hakkında Mert Usluer

Sosyal medya, teknoloji ve bir çok konuda yazar. "sosyalmedyahaber.com"

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir