Cumartesi , 28 Mayıs 2022

GomPlayer ile altyazısız filmlerinize altyazı ekleyin

Hayatım boyunca filmler konusunda sürekli orjinalliğe kafayı takan bir insan olmuşumdur. Hatta bu nedenden dolayı da çoğu zaman insanların bana garip ve tuhaf bakışları ile karşılaştığım pek sıktır. Filmler yalnızca görsel olarak sunulan senaryolardan ibaret değildir, dolayısıyla tüm orjinalliğini elde edebilmemiz için mutlaka ben dublajsız izleme taraftarıyımdır. Fakat eğer izlediğiniz yabancı dilli bir filmin dilini bilmiyorsanız, o zaman sessiz sinema izlemekten farksız olan bu filmi daha manalı hale getirmek için altyazı eklememiz gerekiyor. Altyazı ekleme işi ise gerçekten de düşündüğünüz kadar zor bir işlem değildir, tabii eğer GomPlayer kullanıyorsanız.

GomPlayer birçok medya türünü destekleyen, basit arayüze sahip olan en kaliteli medya oynatıcılarından birisidir. Birçok medya oynatıcısına göre farklı ise oldukça geniş bir altyazı formatını destekliyor olması. Artık izleyeceğiniz filmlerin alt yazısı yoksa, internetten kolaylıkla altyazısını temin edebilir ve videoyu GomPlayer ile açtıktan sonra sürükle bırak prensibi ile kolaylıkla altyazıyı hemen filme ekleyebilirsiniz.

gom player indir

GomPlayer‘in diğer bir özelliği de alt yazıya tam olarak ayar verebilmenizdir. Bazı filmlerde alt yazı rengini ayarlamak, yerini ayarlamak vs. gibi işlemler ile uğraşmak gerekebiliyor. GomPlayer ise basit kullanıcı arayüzü ile kolaylıkla bu işlemleri gerçekleştirmeniz konusunda en büyük yardımcılardan biri olarak karşınıza çıkıyor. Eğer altyazı ile dizi veya filmlerinizi izlemek istiyorsanız, GomPlayer bu konuda tercih edebileceğiniz şüphesiz en iyi medya oynatıcılarından biri.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

3 comments

  1. gom player şimdiki kurulumda sesi çalmak için ikinci bir uygulama kurdurtması çok şçma olmuş onunla ilgili bi haber daha çok giderdi.

  2. reis bu ne alah askina bunu 7 yasindaki yigenlerim yapiyor artik.

  3. Dostum bunu büyük bir nimetmiş gibi sunmuş ve yazmışsın ama bu yeni çıkan bir şey değil. Senelerdir var yani. kaldı ki gom player. kmplayer ve bsplayer kadar gelişmiş değil. bir çok ses formatını desteklemiyor bile.
    gom player da sen altyazısı bir yerlerden bulup indirip, tutup sürüklüyorsun ama mesela bsplayer’da hiçbir şey yapmana gerek yok, kendi otomatik olarak buluyor.
    çok allamışsın pullanmıssın ama 10 senedir olan bir şeyi neden haber yapmıssın anlamadım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir