Çarşamba , 6 Temmuz 2022

Güne Merhaba demek için en iyi Android uygulamalar

Siz güne nasıl merhaba diyenlerdensiniz? Defalarca kez alarmınızı susturuyor musunuz, yoksa tek seferde hemen yatağınızdan kalkıyor musunuz? Ya da size sabahların en zor işi olan kalkma konusunda çok daha iyi şekilde yardımcı olan uygulamalar ile birlikte güne merhaba demeye ne dersiniz? İşte size sabahlarınızı zır zır zehir etmeden kendinizi uyandırmanıza yardımcı olabilecek alternatif alarm uygulamaları;

Sleep as Android

Şöyle bir düşünün, sizce sabahları erken uyanmak gerçekten zor mu yoksa uyandırılma şekillerinizi bir türlü benimseyemediğiniz için mi bir türlü uykunuza ara veremiyorsunuz? İşte Sleep as Android bu konuya son noktayı getiriyor. Size bir çok uyandırma özelliğini sunan uygulama sayesinde düşündüğünüzden çok daha gelişmiş bir alarm uygulamasını karşınızda buluyorsunuz. Uyku düzeninizi takip eden ve sabah sizi istediğiniz doğa müzikleri veya favori şarkılarınız ile uyandıran bu uygulama standart çalar saat ugulamalarından hem çok daha gelişmiş hem de uyanmanın en kolay yollarından biri olarak karşımıza çıkıyor.  Uygulamanın ise hem ücretsiz hem de ücretli sürümü bulunuyor.

Sleep as Android uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Timely Alarm Clock

Timely Alarm Clock uygulaması bir çok alarm uygulaması ile karşılaştırıldığında ilk olarak kişiselleştirilebilir görsel ekranı ile karşımıza çıkıyor. Görsel açıdan sizlere son derece gelişmiş bir alarm uygulaması olsa da ücretsiz bir uygulama olduğu için size elbette çok fazla gelişmiş özellikler sunmuyor. Daha ziyade uygulama görünüşü ile ön plana çıkan ve sadece etkili bir alarm özelliği olan uygulamalardan.

Timely Alarm Clock uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Alarmy

Alarmy uygulaması da yine işin içerisine yaratıcı düşüncenin girdiği uygulamalardan biri fakat yaratıcılık ile aynı oranda sinir bozuculuğunun olduğunu da belirtmek gerekiyor. Uygulama alarm kurarken sizden herhangi bir nesnenin fotoğrafını çekmenizi istiyor. Alarmı kurduğunuz saatte kapatabilmek için de yine aynı nesnenin fotoğrafını çekmeniz gerekiyor yoksa alarm susmuyor. Tabii, sabah kalktığınızda diş fırçanızın fotoğrafını çekmek son derece pratik bir fikir böylece Alarmy hem dişinize hem de işinize en iyi şekilde bakmanıza yardımcı olabilir :)

 Alarmy uygulamasını indirmek için tıklayınız.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir