https://juragankomik.com
Cuma , 19 Nisan 2024

Hakkımızda

Sosyal Medya HaberSosyal Medya Haber 16 mart 2011 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Kısa sürede sosyal medyanın sosyal medya haberlerinde sık takip edilen bir platform olmuştur. Sosyal medya haber bir sosyal medya gündem ve uzmanlık sitesidir.

Sosyal Medya haberleri, dijital pazarlama, sosyal ağlar ve mobil medya haberlerinin yer aldığı güncel paylaşım sağlayan sosyal medya haber sitesi. Sitede çoğunlukla sosyal medya, dijital, teknoloji, bilişim, interaktif sözlükler, internet,  iphone, android, facebook, twitter, medya, kültür-sanat, sinema, spor haberleri yer almakta bunun yanında sosyal medyada konuşulan tüm konular hakkında yazılar bulunabilmektedir.

Sosyal medyada konu sınırlaması olmadığı gibi haber sitemizde de konu sınırlaması yoktur.  Sitemiz kısa sürede büyük bir eksikliği doldurarak bağımsız istatistik raporları ile de tescillendiği gibi Sosyal medya haberciliğinin öncü isimleri arasına girmeyi başarmıştır.

Yazdıkları birbirinden güzel, özgün haber ve makalelerle Bizi sosyal medya ajansı haline getiren ve yüzlerce sitede kaynak gösterilmemize katkı sağlayan tüm yazarlarımıza ve haberlerimizi başkaca  sosyal medya mecralarında paylaşan okurlarımıza verdikleri destek için teşekkür ederiz.

Her türlü reklam talepleriniz ve tanıtım yazılarınız için “info@sosyalmedyahaber.com” adresine mail gönderebilirsiniz.

© Copyright 2011 www.sosyalmedyahaber.com tüm hakları saklıdır. Makale, haber, resim, röportaj, ürün inceleme gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları sosyalmedyahaber.com’a aittir. sosyalmedyahaber.com’da yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları tarafından korunmaktadır. SMH İçeriği sosyalmedyahaber.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. www.sosyalmedyahaber.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur.

One comment

  1. hüseyin serbest

    merabalar bu çalısmaile ile bircok kaynagı bir arada bulabilir ve güncel olayları takip edebilme gibi bir avantajda sağlayabiliriz tesekkurler ellerinize sağlık hocam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir