https://juragankomik.com
Cumartesi , 13 Nisan 2024

Hangout Nedir Nasıl Kullanılır

Hangout Nedir?

İnternet sadece bilgiye erişimde değil ayrıca kişilere erişim konusunda da en büyük yardımcımız. Bunun farkında olan Google, internet kullanıcılarının birbirleri ile görüntülü ve sesli olarak sohbet edebileceği, anlık paylaşımlarda bulunabileceği Google Hangout servisini meydana getirmiştir. Google Hangout’u kullanmak için tek ihtiyacınız olan şey bir Gmail hesabına sahip olmanızdır.

Hangout Nasıl Kullanılır?

Google’ın web sürümünden veya mobil cihazlarınız üzerinden Hangout uygulamasına giriş yaparak sohbet kısmından istediğiniz diğer bir kullanıcı ile Hangout yani görüntülü konuşmayı başlatabilirsiniz. Google Hangout’u diğer servislerden ayıran en önemli özellik kesinlikle sınırsız olması ve yüksek hızda sunucular aracılığıyla çalıştıı için donma gibi kalitesizlik sorunlardan eser bulunmamasıdır. Google Hangout sayesinde sadece bir diğer kullanıcıyla değil, dilerseniz birden fazla kullanıcı ile de aynı anda toplantılar düzenleyebilir ve görüntülü sohbetler ederek sanal ortamı evlerinize taşıyabilirsiniz.

Hangout sırasında dilerseniz bilgisayarınızdan veya cihazınızdan görüntü aktarabilir hatta bilgisayarınızın görüntüsünü karşı taraftaki kişiye yansıtabilirsiniz. Çok amaçlı bir yapı olması için tasarlanmış olan Google Hangout ile yapabileceklerinizin kesinlikle bir sınırı yok. Sadece hayal edin ve karşınızdaki kişi tıpkı yanınızdaymış gibi görüşmeye başlayın.

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir