https://juragankomik.com
Cumartesi , 13 Nisan 2024

Has Parti Sosyal Medyada Artık 5 Dilde Hizmet Veriyor

HAS Parti, Kürtçe, Arapça, İngilizce ve İspanyolca twite başladı

Twitter ve Facebook başta olmak üzere sosyal medya mecralarını en iyi kullanan partilerden biri olan HAS Parti, Facebook ve Twitter’de Türkçe yayınını yanında Kürtçe, Arapça, İngilizce ve İspanyolca yayına da başladı.
HAS Parti önümüzdeki dönem farklı dillerdeki yayınını daha da çoğaltmak niyetinde.
Kürtçe, Arapça, İngilizce ve İspanyolca sosyal medya adreslerinden duyuruların yanı sıra Genel Başkan Numan Kurtulmuş’un mesajları da yayınlanacak.

SOSYAL MEDYADA 4 DİLLİ HAMLE
Twitter ve Facebook başta olmak üzere sosyal medya mecralarını en iyi kullanan partilerden biri olan HAS Parti, Facebook ve Twitter’de Türkçe yanında Kürtçe, Arapça, İngilizce ve İspanyolca yayına da başladı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Has Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Erdoğan, HAS Parti’nin farklı dillerdeki yayınını sonraki dönemde daha da çoğaltmak niyetinde olduklarını söyledi.
“Kürtçe, Arapça, İngilizce ve İspanyolca sosyal medya adreslerinden parti duyurularının yanı sıra Genel Başkan Numan Kurtulmuş’un mesajları da yayınlanacak” diyen Erol Erdoğan açıklamasında şunları söyledi:
“Farklı dillerdeki profillerimizin hedefi sınırsız; sosyal medya nereye ulaşıyorsa o kitleye ulaşmış olacağız. Amacımız, HAS Parti’nin projelerini ve insanlığa tekliflerini daha çok insana ulaştırmaktır. Konya’da geçen hafta yaptığımız Sosyal Medya Zirvesi’nde konu gündeme geldi, faydalı olacağına inandık ve uygulamaya başladık.”

HAS Parti’nin sosyal medya profil adresleri şöyle:

Türkçe: twitter.com/HasPartiTr ve fb.com/HasPartiNet

İngilizce: twitter.com/HasPartiEng ve fb.com/HasPartiEng

İspanyolca: twitter.com/HasPartiEsp ve fb.com/HasPartiEsp

Arapça: twitter.com/HasPartiArb ve fb.com/HasPartiArb

Kürtçe: twitter.com/HasPartiKrd ve fb.com/HasPartiKrd

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir