Pazar , 26 Mart 2023

Hayvanseverler İçin Büyük Kolaylık ‘Sosyopet’den Geldi

Evcil hayvanlar için tasarlanan ve qr kod sistemi ile çalışan pet-ıd sayesinde kayıp evcil hayvanlar kolaylıkla bulunabilecek. Hayvanseverler için evcil hayvanın kaybolması kimi zaman hayata küsmek anlamına gelebiliyor. El broşürü dağıtarak arayanlar, gazetelere ilan verenler, aracılığıyla arayışa girenler hatta kimi zaman bulana para ödüllerinin vaat edildiği durumlarda yaşanıyor.

Bu noktadan hareket eden ve ‘ u hayata geçiren hayvansever girişimci Mehmet Yüzüak, hayvanseverlerin en büyük sorunu olan ‘evcil hayvanların kaybolmasına’ yeni nesil teknolojik bir sistem olan QR kod ile çözüm buldu. Kullanıcılara sunulan Pet-ID, her bir hayvan için özel olarak üretilmiş, QR kod sistemi ile çalışan ve madalyon şeklinde tasarlanmış olan dayanıklı bir kimlik. Sosyopet.com’a üye olan hayvanseverler, bu sistemi kullanmaya başladığında evcil hayvanlarının bilgileri platforma girerek aktif hale gelebiliyorlar. Hayvanlarının kaybolması durumunda ise diğer kullanıcıları bilgilendirerek alarm durumuna geçirebiliyor. Sosyopet platformunu tasarlayanlar bu sistemle hayvanların bulunamama durumunun önüne geçiyor. .

Tüm hayvanseverleri bir çatı altında toplamak ve hayvanlarıyla ilgili tüm kolaylıkları sağlamak üzere kurulan kısa sürede hayvanseverlerin buluştuğu bir platform haline geldi.

ana sayfa screen shot - Kopya

benim sayfam

Sosyopet.com’da evcil hayvanlara dair her türlü destek sistemleri, duyurular, faydalı bilgiler kullanıcılara sunulan kolaylıklar arasında. Ayrıca; “Eğitmene sor”  ve “Veterinere sor” sistemi ile zaman sınırlaması olmaksızın hayvanseverlere kapsamlı bir hizmet ağı sunuyor. Sitede kullanıcılar için hazırlanmış olan “Sosyopet sözlük” ise hayvanseverlerin bu konudaki tüm ihtiyaçlarını karşılıyor.

Evcil hayvan sahiplerinin birbirlerine fikir danışabildiği, kayıp hayvanlarla ilgili bilgileri geniş kitlelere duyurabildiği bu platform aynı zamanda sokak hayvanları için sahiplendirme olanağı da sunuyor. Sosyopet sosyal ağına giriş yapın.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir