Çarşamba , 22 Mart 2023

Hazal Kaya da Artık Sosyal Medya’da!

Sosyal medya, ünlü oyuncu ve yıldızların hayranlarıyla buluştuğu bir mecra haline gelmeye devam ediyor…
“Genco” isimli dizide ünlenen, akabininde “Aşk-ı Memnu”da yıldızı parlayan ve şu aralar “Adını Feriha Koydum” adlı dizide canlandırdığı “Feriha” karakteriyle adından sıklıkla söz ettiren Hazal Kaya da, bu akıma katılan ünlüler arasında yerini aldı. Türkiye’nin dizileriyle adını Avrupa ve Ortadoğu’da duyurmaya başlaması üzerine Facebook ve Twitter hesabı olmayan, ancak rekor sayıdaki sahte hesaplarla baş etmeye çalışan Hazal Kaya, Facebook’ta resmi hayran sayfasının açılmasına izin verdi. Genç ve güzel yıldız, tıpkı Beren Saat gibi Sosyal Medya ve İletişim Danışmanlığı konusunda 2010 yılından beri Sosyal Medya ve Viral Pazarlama Ajansı olarak faaliyet gösteren Sihirbuzz’ı seçti.

Beren Saat, Metin Şentürk, Şahin Irmak, Büşra Pekin, Sarp Apak, Gülhan Tekin, Seksenler, Çocuklar Duymasın gibi ünlü diziler ve film yıldızlarının sosyal medya danışmanlığını yapan Sihirbuzz, ünlü oyuncu Hazal Kaya’ya da sosyal medya içerik ve hesap yönetimi konularında hizmet vermeye başladı.

Topluluk yönetimi konusunda müşterilerine profesyonel hizmet çözümleri sunan Sihirbuzz, Facebook’ta çok sayıda Hazal Kaya hayranını resmi sayfada toplamayı başararak 3 günde 800 bin’den fazla hayran sayısına ulaştı. Sihirbuzz Ajans Başkanı Utku Çakır, Hazal Kaya’nın Facebook sayfasının bu gidişle çok yakın bir tarihte 1 milyon kişiye ulaşacağını iletti. Hazal Kaya’nın resmi Twitter hesabı ise, 2 günde 20 bin’e yakın takipçiye ulaştı.

 

Gizem Arslan

Hakkında Gizem Arslan

Sosyal Medya,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir