Perşembe , 30 Haziran 2022

Hepsiburada.com iPad uygulaması yayında!

Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi hepsiburada.com, mobil ticaret alanındaki atılımlarına bir yenisini ekleyerek, iPad uygulamasını kullanıcıların beğenisine sundu. AppStore’dan  ücretsiz olarak indirilebilen uygulamayla, hepsiburada.com kullanıcıları bilgisayarları yanlarında değilken de alışveriş özgürlüğüne ve rahatlığına tabletlerinden ulaşabiliyor. Türkiye’nin en kapsamlı iPad mağazası olan hepsiburada.com iPad uygulaması, 10 günde 10.000 indirme sayısına ulaşarak kullanıcıların beğenisini kazandığını kanıtladı. iPhone ve Android uygulamalarına iPad’i de ekleyen hepsiburada, bu 3 platformda da yer alarak, mobil ticaretteki iddiasını bir kez daha ispat etmiş oldu.

 

Hepsiburada.com’un  iPad uygulaması, iPhone ve Android uygulamalarının da en beğenilen özelliği olan olan barkod okuma özelliği ile birlikte Türkiye’deki ilk “Infinite Scrolling” deneyimini sunan uygulamalardan biri olması ile öne çıkıyor. Uygulama, ana sayfada “Home Carousel” kullanımı ve “Sliding User Interface” menü yapısı özellikleri ile de bir ilk olma özelliği taşıyor.

 

Uygulamayı indirenler; ana sayfada “Sizin için seçtiklerimiz”, “günün teklifi” ve “genel satış” olmak üzere üç ana sekme ile karşılaşıyor. Uygulamada ayrıca “favori ürünler”, “favori kategoriler” gibi özellikler de bulunuyor. Yayına alınır alınmaz App Store’da aldığı olumlu yorumlar ile dikkat çeken Hepsiburada.com uygulaması ile; sipariş takibi, alışveriş listesi ve mesaj kutularına bakma olanağı bulan tablet kullanıcıları ayrıca internet sitesinde olduğu gibi; fiyat aralığı, puan ve marka gibi filtreleme özellikleri de kullanabiliyorlar. Sade ve kullanıcı dostu bir tasarıma sahip olan uygulamanın tasarımı ve geliştirmesi Pozitron tarafından yapıldı.

 

Hakkında Yılmaz Atasoy

Uzun zamandır sosyal medya haberlerini takip ediyorum. Sosyal medya danışmanlığı veriyor ve aynı zamanda makaleler yazıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir