Cuma , 9 Aralık 2022

Her Yönüyle Minecraft Oyunu

Grafik harikası onlarca oyun yapılıyor ve sınırsız gerçekçi özellik geliştiriyor, fakat tüm bunlara rağmen sizlere istediğiniz özgürlüğü bazen bu dev yapımlar sunamıyor. İşte böyle bir durumda MineCraft oyunu devreye girdi. Minecraft kısa süre içerisinde dünyada en çok indirilen oyunlardan birisi olmayı başardı. Her geçen gün popüler strateji oyununun oyuncu sayısı da aynı şekilde artış göstermeye devam ediyor.

Eğer siz de bir Minecraft oyuncusu olmak istiyorsanız fakat nasıl kurulm yapacağınızı bilmiyorsanız o zaman belki de bu yazımız size yardımcı olabilir. Tamamen sınırsız hayal gücünü ortaya çıkartan oyunun en büyük özelliğinden birisi de bu sınırsız yaratıcılığınızı oyun içerisinde istediğiniz gibi kullanabiliyor olmanızdır.

Peki, hadi Minecraft neden bu kadar popüler oldu ve oyun tam olarak neyi konu alıyor biraz bahsedelim. Oyunun ilk başlarında kırarak topladığımız bloklar yardımıyla kendimize sığınaklar inşa ediyoruz. Geceleri ortaya çıkan yaratıkları ile de bu sığınaklarımız sayesinde korunacak ve ayrıca bu yaratıklar ile savaşacağız. Tabii, zaman geçtikçe kendimize daha iyi eşyalar yapmaya da başlıyoruz ve kısa süre içerisinde arkadaşlarımızın da oyuna dahil olması ile birlikte muhteşem yapılar ve mekanlar meydana getiriyoruz.

Minecraft’ı kurmak için ve oynamak için ise öncelikle resmi sitesine giriş yapıp Premium hesap sahibi olmanız ardından da herhangi bir demo sürümünü indirip demoyu full versiyona çevirmeniz gerekiyor.

Minecraft indir

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir