Cumartesi , 13 Ağustos 2022

Hillary-Trump Televizyon Atışması Sosyal Medyayı Salladı!

 

İki Amerikan başkan adayının başkanlık kampanyası hızla sürüyor, hemen hemen birbirine yakın oya sahip adaylar ufak farklarla birbirlerinin önüne geçmek istiyor. İşte bu ortamda bugün sabaha karşı yayınlanan TV Kapışması çok önemliydi, sosyal medyada canlı yayınlarla takip edilen atışma hakkında bazı kullacıların yorumları şöyle oldu;

karikatur

hillary cok iyiydi. mimikleriyle falan bile ezdi. trump kotu basladi ve gerildikce sacmaladi. ıki kere yaptigi “ıt’s called business” cikisi cooook buyuk hataydi. hillary email muhabbetini simdiye 10000 kere anlattigi icin artik kaniksandi ama trump’in vergi iadesi muhabbeti secimi etkileyecek kadar buyuk bir olay.
trump hillary’nin sehirlerde gezememesine vurmaya calisirken hillary debate icin hazirlandim diye isin icinden iyi siyrildi. trump’in belalti cocukca saldirilari cok cig ve ucuz durdu o sahnede. onceki debatelerde nasil bu kadar kotu durmadi anlamak guc. hep basitti ama bi sekilde bu gece cok basit durdu.

 

trump idiotu sivamis resmen. loser herif. gerci hillary yeryuzundeki en cin kadinlardan ama bu trump’in aptal oldugu gercegini degistirmiyor.

clinton trump’ı böyle evire çevire dövdü ha bir de ırkçı birinin ırkçı değilmiş gibi davranması çok komik görüntüler veriyor.

 

donald duck yanına birkaç güzel kadın alınca seçimi kazanacağını düşünüyor anlaşılan. konuşamadığı için alternatif aksiyonlara giriyor anlaşılan.

hillary’nin kazandığı munazaradır.

hillary hanım’ın o sinsi gülümsemesiyle reptilyan reptilyan baktığı tartışma. allahım, şu donald kuluna kuvvet ver ki bu illuminatici evangelistler dünyayı yok edemesinler. amin.

sosyal medya tepkilerimizden ve yapılan anketlerden anladığımız kadarıyla trump ilk raundu kaybetmiş gibi görünüyor. Siz de görüşlerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir