Perşembe , 2 Şubat 2023

Hosting Dergi 5. Sayısı Yayınlandı!

İnternet kullanım yoğunluğunun giderek artması ve bununla birlikte üye olunan, kişisel bilgi girilen site sayısı ile online alışveriş alışkanlığının yaygınlaşması, önemli bir konuyu gündeme getiriyor. Bu siteler ve bu sitelere girdiğimiz bilgiler ne kadar güvende? Kişisel bilgilerin en kıymetli veri olduğunu düşünecek olursak nasıl ve ne gibi altyapı hazırlıklarının tamamlanması gerekiyor? Dünya’nın en büyük SSL sertifika bayii SSL Store kurucusu John Can Tuncer ile yapılan özel röportajda bu konulara değinilmiş ve önemli bilgiler alınmış.

Bununla birlikte son dönemde hareketlenen hosting sektörü, Mart ayında bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Antalya – Belek’te gerçekleştirilen Türkiye’nin ilk ve tek hosting etkinliği olan Hosting Festivali’ne sektördeki şirketler tarafından önemli bir katılım gerçekleşti. 06 – 08 Mart 2015 tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte cPanel CEO ve Ürün Yöneticisi, Dell, HP, TurkTrust, Sendloop, MaestroPanel gibi şirketler, Serdar Kuzuloğlu, Av.Sertel Şıracı, Huseyfe Önal gibi önemli isimler ve konuşmacılar yer aldı. Etkinliği yürüten Selçuk Saraç tarafından sektörün genel durumu hakkında değerlendirmelerin yer aldığı bir açılış konuşması ile başlayan etkinlikte, yeni nesil sunucu ve network teknolojileri, bilişim huhuku, bilgi güvenliği, yeni nesil saldırılar ve daha birçok konuda oturumlar gerçekleştirilerek, söyleşilerin yapıldığı etkinliğe dair haberler sadece Hosting Dergi’de!

Ayrıca geçtiğimiz yılsonunda yayın hayatına başlayan ve geçen süreçte hosting sektörünün ilk ve tek yayını olarak yoğun ilgi gören Natro Dergi, 5. sayısı itibariyle Hosting Dergi olarak yayın hayatına devam edecek. Hosting Dergi’ye www.hostingdergi.com.tr web adresinden erişim sağlayabilirsiniz. Yenilenen imajı ile Hosting Dergi, sektördeki birçok etkinliği de “Medya ve Tanıtım Sponsoru” olarak destekliyor. Sektörün ilk ve tek dijital medyası haline gelen Hosting Dergi, her sayısında gelişerek ve yenilenerek, okuyucularına sektörden en doğru haberleri, en kaliteli makale ve içerikleri sunmaya devam ediyor. Okuyucularına “abone.hostingdergi.com.tr” adresinden ücretsiz abonelik seçeneği sunan Hosting Dergi’nin 5. Sayısını okumak için tıklayınız.

Hakkında SMH MAKALE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir