Cumartesi , 21 Mayıs 2022

HTC One® kırmızı rengi ile herkesi büyüleyecek!

HTC; ödüllü HTC One modelini yeni bir özgün renk seçeneğiyle daha kullanıcıların beğenisine sundu. Piyasaya çıktığı günden bu yana dünya çapında büyük beğeni toplayan Yeni HTC One, “Büyüleyen Kırmızı” rengi ile etkileyici performansını ve üstün özelliklerini göz alıcı ve sofistike bir tasarımda sunuyor. Kırmızı HTC One 7 Temmuz 2013 tarihi itibarıyla Türkiye’de satışa çıkıyor.
HTC EMEA Bölgesi Başkanı Philip Blair: “İster renk, ister kişiselleştirme ya da diğer özellikler olsun, kullanıcıların seçtikleri cep telefonu ile kendi isteklerini paylaşabilme esnekliğini sunmaya daima önem veriyoruz. Büyüleyen Kırmızı, yeni HTC One amiral modelimizin gücünü dikkat çekici bir renk ile öne çıkarırken, sofistike tasarım ve gövde kalitesinin yüksek standartlarını da devam ettiriyor” dedi.

HTC One Kırmızı sağ

HTC portföyünün en tepesinde yer alan HTC One, şirketin gelmiş geçmiş en güçlü deneyimini sunmak için mobil yenilik ve tasarımın son harikalarını bir araya getiriyor. BlinkFeed seçilen haber kaynaklarından, sosyal ağlardan ve telefonun içinde bulunan takvim veya HTC Sense TV gibi diğer özelliklerden oluşan en son içerikleri bir araya getirerek kullanıcıların birden çok uygulama ve web sitesi içinde geçiş yapmasına gerek bırakmadan tek bir yerden, bir bakışta erişimine olanak sağlıyor.

 

Düşük ışık koşullarında üstün kalitede görüntü için UltraPixel kameranın tanıtılmasıyla mobil fotoğrafçılık alanında devrim yaratan HTC, her anı yakalamanıza izin veren HTC Zoe ile de büyük ses getirdi. Ön stereo hoparlörler  ile müziği hayata taşıyan BoomSound ve müzik dinlerken, oyun oynarken ya da 4,7 inçlik Full HD ekranınızda film izlerken sizi olayın kalbine yerleştiren Beats Audio™ göze çarpan diğer özellikler arasında.

Piyasaya çıkmasından bu yana, HTC One üstün performansının ve çıtayı yukarılara taşıyan tasarımının başarısını kanıtlayan birçok editoryal ve sektör ödülünü kendisine çekti. Bunların arasında ise; GSMA’nın 2013 yılında Mobil Dünya Kongresi’nde Küresel Telefon Ödülü için verdiği En İyi Yeni Cihaz veya Tablet ile Computex Taipei’nin Tasarım ve Yenilik dalında Altın Madalya ödülleri bulunuyor.

Hakkında Hasan Yener

SM Haber Genel Yayın Yönetmeni SEO - Digital Pazarlama - Sosyal Medya Pazarlama iletisim@sosyalmedyahaber.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir